تولد دوباره نوار کاست به شکلی جدید

به گزارش کلیک، شرکت میکسیم با طراحی کردن میکس‌ تیپ (mixxtape) توانسته یک نوستالژی را زنده کرده است. این دستگاه کاملا شبیه به یک نوار کاست طراحی شده است.

تولد دوباره نوار کاست به شکلی جدید

به گزارش کلیک ، شرکت میکسیم با طراحی کردن میکس‌ تیپ (mixxtape) توانسته یک نوستالژی را زنده کرده است. این دستگاه کاملا شبیه به یک نوار کاست طراحی شده است.

دستگاه مذکور دارای یک صفحه نمایش لمسی بوده و دارای قابلیت اتصال با بلوتوث نیز است. همچنین همانند سایر دستگاه‌های امروزی قابلیت خوانش آهنگ‌ها، پادکست‌ها و کتاب‌های صوتی را دارد، بعلاوه می‌تواند توسط کابل usb به کامپیوترهایی با سیستم عامل ویندوز و مک متصل شده و تبادل اطلاعات کند.

میکس تیپ قابلیت پشتیبانی از اکثر فرمت‌های صوتی را داشته و دارای درگاه کارت حافظه و یک کارت حافظه میکرو اس.دی ۸ گیگابایتی نیز است که می‌توانید آن را ارتقاء دهید. باتری دستگاه در زمانی کمتر از یک ساعت شارژ شده و تا ۱۲ ساعت دوام دارد.

میکس تیپ را در دستگاه‌های ضبط قدیمی، واکمن‌ها و یا خودروهای قدیمی می‌توانید استفاده کنید. به علاوه این دستگاه قابلیت اتصال هندزفری و هدست توسط درگاه جک ۳٫۵ میلیمتری و اتصال بی‌سیم از طریق بلوتوث را نیز دارد.

به منظور جذابیت بیشتر قرقره‌های این دستگاه طوری طراحی شده که هنگام پخش موسیقی می‌چرخد، ولی در حقیقت به مانند کاست‌های قدیمی نواری داخل آن نیست.

میکس تیپ تا اواخر سال جاری میلادی با قیمتی معادل ۵۰ دلار به بازار عرضه می‌شود که شامل دستگاه، یک محافظ، یک کارت حافظه میکرو اس.دی ۸ گیگا بایتی، یک کابل شارژ یو.اس.بی و یک تیشرت یا یک گردنبند به عنوان هدیه نیز است.

ارسال نظر