بازگشت گلکسی نوت ۷ با نام جدید Galaxy Note FE

گزارش‌هایی بدست آمده که کمپانی سامسونگ قصد دارد نسخه‌ی اصلاح شده گوشی هوشمند Galaxy Note 7 را تحت عنوان Galaxy Note FE (گلکسی نوت Fandom Edition) به بازار‌های جهانی عرضه کند.

بازگشت گلکسی نوت ۷ با نام جدید Galaxy Note FE

به گزارش کلیک، در یک حرکت جالب و شگفت‌انگیز احتمال دارد کمپانی سامسونگ نسخه‌ی اصلاح شده‌ی گوشی گلکسی نوت ۷ را با نام Galaxy Note FE یا Fandom Edition وارد بازار‌های جهانی کند. همان طور که مستحضرید کمپانی سامسونگ خط تولید گوشی هوشمند گلکسی نوت ۷ را به دلیل مشکلات انفجاری و آتش گرفتن آن، متوقف کرده است و در ادامه این کمپانی وعده داده بود که یک نسخه‌ی دیگر و اصلاح شده حاوی باتری کوچک‌تر و بهینه‌سازی شده با محیط زیست و همچنین عاری از هر گونه مشکل انفجاری را عرضه کند. بر همین اساس شایعات مختلفی منتشر شده و برخی اعتقاد دارند شرکت کره ای احتمالاً محصول را با نام Galaxy Note 7R عرضه می کند که حرف R به کلمه ی Refurbished به معنای مرمت شده اشاره خواهد داشت. در ادامه امروز یکی از رسانه‌های کره‌ای اعلام کرد که نام احتمالی گلکسی نوت ۷ اصلاح شده، Galaxy Note FE یا Fandom Edition نام دارد چرا که نام Refurbished بار معنایی منفی دارد و دائم به کاربر تاکید می کند که تلفن هوشمندش چه گذشته ی خطرناکی داشته، اما نام دوم حس مثبت تری ایجاد می کند. همچنین این رسانه‌ی کره‌ای اعلام کرد که در ابتدا عرضه‌ی گوشی Galaxy Note FE به صورت محدود و تنها در کره‌ جنوبی به تعداد ۳۰۰ هزار دستگاه خواهد بود. کمپانی سامسونگ تایید کرده بود که نسخه‌ی اصلاح شده و مرمت شده‌ی گوشی گلکسی نوت ۷ در بازار‌های آمریکا عرضه نخواهد شد. البته ممکن است بعد‌ها سامسونگ سیاست خود را در این زمینه تغییر دهد و بر حسب تقاضای مردم، بازار عرضه‌ی خود را انتخاب کند.

در پایان گفتنی است که هیچ یک از این اطلاعات فوق هنوز به شکل رسمی توسط کمپانی سازنده تایید نشده است، اما انتظار می رود تفاوت Note 7 با محصول جدید تنها به باتری کوچک تر و بی خطر و همچنین قیمت پایین‌تر از نوت ۷ محدود باشد.

ارسال نظر