گلکسی اس۷ پرفروش ترین گوشی سامسونگ لقب گرفت

بدون شک همه ما می دانیم که گلکسی اس ۷ گوشی خوب و کاربرپسندی بود، اما ظاهرا این گوشی فراتر از حد انتظار ظاهر گردیده و تبدیل به محبوب ترین محصول سامسونگ شده است.

گلکسی اس۷ پرفروش ترین گوشی سامسونگ لقب گرفت

به گزارش کلیک ، بر اساس گزارش اجمالی که آژانس تبلیغاتی موبایل (ScientiaMobile) برای سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ منتشر کرده است گلکسی اس ۷ پرفروش ترین محصول سامسونگ در تمام دنیا و تمام بازارهایی بوده که سامسونگ در آن سهم مهمی داشته است. در واقع این بدان معناست که این گوشی پرکاربردترین و مورد استفاده ترین گوشی هوشمند سامسونگ در حال حاضر می باشد.

حالا نکته این جاست که آیا گلکسی اس ۸ هم در نهایت به این سرنوشت دچار خواهد شد یا خیر؟ شاید چنین شود اما ممکن است کمی طول بکشد. پیش از این هم گلکسی اس ۵ تبدیل به مورد استفاده ترین دستگاه سامسونگ در جهان تبدیل شده بود که ماه مارس سال گذشته هم ادامه داشت.

با وجود فروش آهسته و استقبال نه چندان گرم کاربران، سامسونگ توانست میلیون ها واحد از گلکسی اس ۵ به فروش برساند، بنابراین این فروش برای اس ۷ طبیعی به نظر می رسد. علاوه بر این می توان پیش بینی کرد که رشد محبوبیت برای اس ۸ بیشتر از گذشته باشد.

در حال حاضر ScientiaMobile نسبت به راه اندازی گلکسی اس ۸ توسط سامسونگ توجه نشان داده است. بر اساس اطلاعات آن ها، پتانسیل ارتقاء برای کاربران از گلکسی اس ۷ یا اس ۵ به گلکسی اس ۸ می تواند تاثیر مهمی در افزایش فروش آن ها داشته باشد.

ارسال نظر