استفاده از "عرق مصنوعی" برای آزمایش محصولات اپل

در جدیدترین اخبار از شرکت اپل مشخص شده است که این شرکت، روزانه نیم گالن عرق مصنوعی انسان را برای آزمایش محصولات خود تولید می‌کند.

استفاده از "عرق مصنوعی" برای آزمایش محصولات اپل

به گزارش کلیک، اپل آزمایشگاه بزرگ و مجهزی را راه اندازی کرده که شیمیدانان و سم شناسان در آن از روش‌های غیر معمول برای ارزیابی چگونگی تاثیر محیط زیست کاربران بر محصولات خود استفاده می‌کنند.

یکی از روش‌هایی که این دانشمندان به کار می‌گیرند تاباندن لیزر بر روی عناصر مختلف و تبخیر آنها برای مشاهده نتیجه است.گفتنی است که این شرکت برای آزمایش تمامی محصولات خود حتی ایرپادها از این عرق‌های مصنوعی استفاده می‌کند اما عمده مصرف آن برای ساعت‌های هوشمند اپل است چرا که افراد بیشماری به صورت روزانه از این محصول استفاده می‌کنند و این ساعت‌ها با بدن افراد مختلفی در تماس هستند.محققان این پژوهش اظهار کردند که ما به دقت تمام موادی که در محصولاتمان به کار رفته و با پوست انسان در تماس هستند را آزمایش می‌کنیم.

بسیاری از این ماده‌های شیمیایی در تماس با پوست انسان باعث بروز حساسیت و بیماری‌های پوستی می‌شوند.یکی از این مواد آلرژی زا که در ساعت‌های هوشمند اپل و سایر محصولات پوشیدنی وجود داشته و اغلب افراد را دچار مشکل می‌کند نیکل است.از این رو این محققان تک تک موادی که ممکن است با ترکیب با عرق بدن برای انسان باعث حساسیت شود را مورد بررسی قرار می‌دهند.

ارسال نظر