ورود نسل جدید ایرپادها به بازار با هوش مصنوعی

<p>به نظر می رسد نسل دوم ایرپادها پائیز امسال با به کارگیری هوش مصنوعی در آنها، روانه بازار خواهد شد. «مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ در جدیدترین گزارش خود مدعی شده که ایرپاد پرو نسل دوم در پاییز سال جاری از راه می‌رسد. مدل فعلی این دستگاه از پاییز 2019 در بازار بوده، بنابراین باتری مدل‌های اولیه احتمالا حالا دچار مشکل شده است. گزارش گرمن با یادداشت اخیر «مینگ-چی کو»، تحلیلگر مطرح محصولات اپل هم مطابقت دارد. کو گفته بود ایرپاد پرو بعدی در نیمه دوم سال 2022 عرضه می‌شود. نسل دوم ایرپاد پرو طراحی جمع‌وجورتر و بدون دسته‌های نسل قبلی خواهد داشت و احتمالا از یک کیس شارژر جدید بهره‌مند می‌شود. همچنین گفته شده که این دستگاه با یک پروتکل جدید از صدای بی‌اتلاف (Lossless) پشتیبانی می‌کند. ایرپاد پرو 2 از هوش مصنوعی بهینه‌تری استفاده می‌کند و انتظار می‌رود که قابلیت‌هایی در زمینه سلامتی داشته باشد.</p>

ورود نسل جدید ایرپادها به بازار با هوش مصنوعی

«مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ در جدیدترین گزارش خود مدعی شده که ایرپاد پرو نسل دوم در پاییز سال جاری از راه می‌رسد. مدل فعلی این دستگاه از پاییز 2019 در بازار بوده، بنابراین باتری مدل‌های اولیه احتمالا حالا دچار مشکل شده است. گزارش گرمن با یادداشت اخیر «مینگ-چی کو»، تحلیلگر مطرح محصولات اپل هم مطابقت دارد. کو گفته بود ایرپاد پرو بعدی در نیمه دوم سال 2022 عرضه می‌شود.
نسل دوم ایرپاد پرو طراحی جمع‌وجورتر و بدون دسته‌های نسل قبلی خواهد داشت و احتمالا از یک کیس شارژر جدید بهره‌مند می‌شود. همچنین گفته شده که این دستگاه با یک پروتکل جدید از صدای بی‌اتلاف (Lossless) پشتیبانی می‌کند. ایرپاد پرو 2 از هوش مصنوعی بهینه‌تری استفاده می‌کند و انتظار می‌رود که قابلیت‌هایی در زمینه سلامتی داشته باشد.

ارسال نظر