با قابلیت Dual-View گوشی های هواوی آشنا شوید

رسانه کلیک - هواوی برای تعدادی از گوشی های هوشمند تولیدی خود قابلیت Dual-View را در نظر گرفته است. در ادامه به معرفی این ویژگی می پردازیم.

با قابلیت Dual-View گوشی های هواوی آشنا شوید

به دنبال ثبت ویدئو از صحنه یا لحظه‌ای خاص برای به اشتراک گذاشتن آن‌ در شبکه‌های اجتماعی هستید اما ویرایش آن برایتان امری دشوار است؟ می توانید با هواوی P30 و P30 پرو لحظه‌های خود را ثبت کنید و سایر موارد را به آن ها بسپارید.

به لطف بروزرسانی جدید منتشر شده، هواوی P30 و هواوی P30 Pro، پرچمداران جدید هواوی به ویژگی‌ جدیدی تحت عنوان Dual-View Video مجهز شده‌اند که امکان ضبط ویدیوها را به روشی نوین، منحصر به‌فرد و خلاقانه در اختیار شما قرار می‌دهد. انتشار بروزرسانی نسخه B153 باعث شده کاربران مختلف قادر به تجربه ویژگی جدید و نوآورانه هواوی باشند.

این قابلیت جدید موجب می‌شود شما بتوانید با استفاده از دوربین اصلی و دوربین تله‌فوتوی گوشی به صورت هم‌زمان به ثبت ویدیوها بپردازید. در نتیجه شاهد دو چشم‌انداز متفاوت (نمای نزدیک و چشم‌اندازی دارای زاویه گسترده) خواهید بود. در هنگام استفاده از Dual-View، نمایشگر به دو نیم تقسیم می‌شود تا شاهد هر دو نما به صورت همزمان باشید.

در این حالت می‌توانید به بزرگ‌نمایی سوژه‌های موردنظر خود، حداکثر تا 15 برابر بپردازید. علاوه بر این، ویرایشگر وابسته به هوش مصنوعی هواوی نیز با ویدیوهای ضبط شده سازگاری دارد و امکان ثبت ویدیوهایی باکیفیت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

قابلیت Dual-View می‌تواند در ثبت هرچه بهتر لحظات به شما کمک کند. به عنوان مثال فرض کنید در کنسرت خواننده محبوبتان هستید. با استفاده از Dual-View قادر خواهید بود علاوه بر ثبت تصویری کلی از سالن و یا فضای کنسرت، به صورت هم‌زمان نیز تصویر خواننده محبوبتان را از نمای نزدیک ضبط کنید.

برای فعال کردن این ویژگی کافیست پس از بروزرسانی گوشی خود، نرم‌افزار دوربین را باز کنید، گزینه More را از میان حالت‌های تصویربرداری انتخاب کنید و از صفحه باز شده، گزینه Dual-View را انتخاب کنید.

ارسال نظر