اپل دعوتنامه کنفرانس WWDC 2019 را ارسال کرد

رسانه کلیک - اپل دعوتنامه کنفرانس WWDC 2019 را برای اهالی رسانه ارسال کرد. در این مراسم سیستم عامل iOS 13 به صورت رسمی معرفی می شود.

اپل دعوتنامه کنفرانس WWDC 2019 را ارسال کرد

در گذشته از این موضوع اطلاع داشتیم که کنفرانس اپل در تاریخ 3 ژوئن تا 7 ژوئن برگزار می شود؛ با این حال به تازگی این شرکت دعوتنامه کنفرانس WWDC 2019 را ارسال کرده است. این مراسم در کالیفرنیا برگزار می شود.

در کنفرانس WWDC 2019 شاهد رونمایی از سیستم عامل iOS 13 خواهیم بود. اپل در این کنفرانس ویژگی های این سیستم عامل را مشخص می کند و همچنین تاریخ انتشار اولین نسخه بتای آن را نیز اطلاعات رسانی خواهد کرد.

نسخه نهایی سیستم عامل آی او اس 13 همراه با رونمایی از آیفون های جدید، در اختیار کاربران قرار می گیرد. انتظار می رود به رسم سال های گذشته، در شهریور ماه از آیفون های 2019 رونمایی شود ( رندرهای آیفون XI به دوربین اصلی سه گانه اشاره می کند ).

بر اساس شایعات، سیستم عامل iOS 13 به صورت پیش فرض دارای حالت تاریک است ( سیستم عامل iOS 13 به دارک مود مجهز می شود ). این حالت به آخرین نسخه بتای اندروید Q نیز اضافه شده است.

علاوه بر سیستم عامل iOS، اپل در کنفرانس WWDC از نسخه جدید دیگر سیستم عامل های خود نیز رونمایی می کند. در میان آن ها می توان به watchOS جدید اشاره کرد. شایعات به پشتیبانی آن از اپ استور اشاره می کنند.

سال گذشته اپل در این مراسم از سخت افزار جدیدی رونمایی نکرد؛ با این حال احتمال تغییر آن در سال جاری وجود دارد. دیروز این شرکت مک بوک پرو را با پردازنده های جدید اینتل بروزرسانی کرد ( مک بوک پرو به پردازنده های نسل نهم اینتل مجهز شد ).

با توجه به دعوتنامه ارسالی، به نظر می رسد اپل برای شرکت کنندگان در این مراسم یک سورپرایز بزرگ دارد. در حال حاضر اطلاعاتی در این رابطه در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

ارسال نظر