عرضه کنترلر کیشی مخصوص آیفون با اشتراک رایگان Game Pass Ultimate

رسانه کلیک – به دنبال عرضه سرویس گیمینگ ابری ایکس باکس، کنترلر کیشی مخصوص آیفون به عنوان محصول مشترک بین کمپانی‌های مایکروسافت و ریزر روانه بازار می‌شود.

عرضه کنترلر کیشی مخصوص آیفون با اشتراک رایگان Game Pass Ultimate

سرویس بازی ابری ایکس باکس به تازگی برای کاربران دستگاه‌های مختلف قابل دسترس شده است. البته بهره‌مندی از این سرویس به اشتراک Game Pass Ultimate نیاز دارد. کنترلر کیشی مخصوص آیفون به همراه یک دوره اشتراک رایگان سه‌ماهه برای این سرویس عرضه می‌شود.

به محض ارائه سرویس گیمینگ ابری ایکس باکس، کمپانی ریزر تصمیم گرفت با همکاری مایکروسافت، کنترلر جدیدی را برای اجرا روی این پلتفرم پرطرفدار عرضه کند ( سرویس گیمینگ ابری ایکس باکس برای دستگاه‌های iOS عرضه شد ). کنترلر جدید ریزر به نام کیشی (Kishi) با دستگاه‌های مختلف مبتنی بر سیستم‌عامل iOS مثل آیپد و آیفون سازگاری دارد.

بنابراین کاربران آیفون می‌توانند گوشی خود را به این دستگاه وصل کرده و با استفاده از مرورگر سافاری به وب‌سایت رسمی Xbox مراجعه کنند. سپس وارد حساب کاربری Game Pass شده و از اجرای یکپارچه صدها بازی مهیج و سرگرم‌کننده لذت ببرند.

ناگفته نماند که اجرای بازی‌های ایکس باکس روی آیفون به هیچ کنترلر خاصی احتیاج ندارد. اما استفاده از کنترلرهای مختلف مثل کیشی یا بک­بن باعث عملکرد ساده‌تر سیستم پخش ایکس باکس و همین‌طور لذت کاربر می‌شود.

این نسخه از کنترلر کیشی دارای طراحی جدید و دکمه‌های تک‌رنگ است. این دستگاه همچنین به خوبی با جواز Mfi کار کرده و به اکثر مدل‌های آیفون عرضه شده در سال‌های اخیر متصل می‌شود.

کنترلر کیشی مخصوص آیفون با اشتراک رایگان (یک دلار) سه‌ماهه Game Pass Ultimate برای کاربران جدید عرضه می‌شود. هزینه این دستگاه تقریبا 100 دلار (حدود 110 یورو) است. علاقه‌مندان می‌توانند کیشی جدید را از فروشگاه آنلاین ریزر یا فروشگاه‌های سراسر ایالات متحده و اروپا تهیه کنند.

ارسال نظر