قیمت گلکسی فولد ۳ کمتر از نسل پیشین خود خواهد بود

رسانه کلیک - با توجه به خروج گوشی‌های تاشو از مرحله فروش آزمایشی، در جدیدترین خبر از غول کره‌ای اعلام شده است که قیمت گلکسی فولد ۳ کمتر از مدل قبلی خود خواهد بود. 

قیمت گلکسی فولد ۳ کمتر از نسل پیشین خود خواهد بود

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، گوشی‌های هوشمند تاشو دیگر یک محصول آزمایشی به حساب نمی‌آیند. با اینکه شرکت‌های زیادی شروع به ساخت اینگونه محصولات کرده‌اند، کمپانی سامسونگ سردمدار تولید این گجت‌های جذاب به حساب می‌آید.

غول کره جنوبی درحال حاضر تولید سری جدید گوشی‌های تاشو خود را که شامل فولد ۳ و فلیپ ۳ می‌شود آغاز کرده است. با توجه به اخبار منتشر شده از منابع داخلی این شرکت، قیمت گلکسی فولد ۳ و فلیپ ۳ قرار است کمتر از نسل پیشین خود باشد که این مسئله می‌تواند برای بسیاری از علاقه‌مندان حوزه فناوری خبری هیجان‌انگیز باشد.

با اینکه خبر کاهش قیمت این دستگاه‌ها منتشر شده، اما هنوز مبلغ دقیقی برای آنها اعلام نشده است. اما لازم به ذکر است که هدف سامسونگ از این کاهش قیمت، جذاب‌تر شدن سری گوشی‌های تاشو بوده تا افراد بیشتری بتوانند این دستگاه‌های دوست‌داشتنی را تهیه کنند.

گزارش‌ها حاکی از آن است فولد ۳ احتمالا کاهش قیمت ۲۰ درصدی را نسبت به نسل قبلی خود تجربه خواهد کرد. این بدان معناست نسل بعدی گوشی تاشو سری فولد سامسونگ ۴۰۰ دلار ارزان‌تر خواهد بود.

طبق شایعات منتشر شده، گفته می‌شود که فلیپ ۳ در حافظه‌های ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت به بازار عرضه خواهد شد اما هنوز اطلاعاتی درباره حافظه فولد ۳ منتشر نشده است. دیگر شایعات منتشر شده پیرامون زمان معرفی محصولات جدید سامسونگ حاکی از آن است که این دستگاه‌ها در ماه آگوست بطور رسمی رونمایی خواهند شد. البته برای آگاهی از زمان دقیق مراسم Unpacked، باید اندکی بیشتر منتظر اعلام رسمی غول کره‌ای باشیم.

به نظر شما سامسونگ می‌تواند با این کاهش قیمت، آمار فروش گوشی‌های تاشو خود را بالاتر از سال گذشته ببرد؟

لطفا نظرات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر