ساخت گلکسی فولد ۳ و گلکسی فلیپ ۳ آغاز شد

رسانه کلیک - طبق اخبار منتشر شده توسط منابع داخلی شرکت سامسونگ، به نظر می‌رسد که فرایند ساخت گلکسی فولد ۳ و گلکسی فلیپ ۳ از اوایل ماه میلادی جاری آغاز شده است.

ساخت گلکسی فولد ۳ و گلکسی فلیپ ۳ آغاز شد

۲ هفته‌ای می‌شود که غول فناوری کره‌ای فرایند ساخت گلکسی فولد ۳ و فلیپ ۳ را آغاز کرده است. حال شایعات جدید خبر از تولید انبوه این محصولات مورد انتظار به ما می‌دهد.

به گفته مکس وینباخ افشا کننده فضای مجازی، تولید انبوه دستگاه‌های مورد انتظار سامسونگ شروع شده است. او ادعا می‌کند که این فرایند از دوشنبه گذشته آغاز شده و ظاهرا سامسونگ قصد دارد در هر روز ۲۵۰۰۰ واحد از این دستگاه‌ها تولید کند. البته منبع دیگری ادعا می‌کند که هدف تولید بیش از ۵۰۰۰۰ واحد در روز است.

طبق گزارشات، شرکت سامسونگ ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون گوشی تاشو در سال ۲۰۲۰ فروخته است و برای امسال امیدوار است تا بتواند فروش این محصولات خاص را به ۶ الی ۷ میلیون واحد برساند. با توجه با محبوبیت بیشتر فلیپ ۲، سامسونگ پیش‌بینی می‌کند که در نسل سوم این دستگاهای شگفت‌انگیز این روند تکرار شده و گفته می‌شود نتیجه فروش محصولات جدید این شرکت، چهار میلیون واحد گلکسی فلیپ ۳ و سه میلیون واحد گلکسی فولد ۳ خواهد شد.

رویکرد محتاطانه سامسونگ با توجه به این که دستگاه‌های تاشو هنوز بین کاربران جای خود را به درستی باز نکرده‌اند شایسته است. به این ترتیب، غول کره‌ای احتمالا تلفن‌های هوشمند تاشو آینده را با قیمت‌هایی نسبتا پایین‌تر به فروش خواهد گذاشت.

احتمالا در محصولات تاشو پیشروی این شرکت شاهد کاهش قیمت ۲۰ درصدی باشیم که بدین ترتیب شروع فولد ۳ از ۱۵۹۹ دلار و فلیپ ۳ قیمت حدودی ۹۵۹ دلاری خواهد داشت.

در نهایت باید اعلام کنیم کمپانی سامسونگ قصد دارد تا از سری جدید گوشی‌های تاشو خود همراه گلکسی واچ ۴ و واچ اکتیو ۴ در سوم آگوست رونمایی کند.

ارسال نظر