اسنوا اولین تلویزیون‌ با پنل نمایشگرهای ایرانی خواهد بود؟

در نیمه های سال 1399، گزارش هایی مبنی بر معرفی تلویزیون های متفاوت از اسنوا با پنل‌های ایرانی وجود داشت که به دلیل تکنولوژی‌های پیچیده تولید، این خبر تاکنون تایید نشده بود. گمانه‌زنی‌ها ادامه داشت که در نهایت، کارخانجات تولید کننده اسنوا، خبر از افتتاح عملیاتی خط تولید پنل نمایش داده است که می‌تواند نقطه عطفی در تلویزیون‌های تولید ایران باشد.

اسنوا اولین تلویزیون‌ با پنل نمایشگرهای ایرانی خواهد بود؟

این بزرگترین و پیچیده‌ترین سرمایه‌گذاری گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب پس از سایت تولید برد در هلدینگ لوازم خانگی خود است. سایت تولید تلویزیون، در زمینی به وسعت ۸۰۰۰ مترمربع فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ با تولید CRT در ابعاد ۱۴، ۲۱ و ۲۹ اینچ آغاز کرد و در حال حاضر تلویزیون‌هایی led تا سایز 75 اینچ را روی خط تولید خود قرار می‌دهد. این سایت با داشتن دستگاه‌های TDK و AVK به‌منظور مونتاژ تمام‌اتوماتیک بردهای الکترونیکی، دستگاه Soldering تمام‌اتوماتیک، دستگاه BGA، دستگاه شستشوی برد آلتراسونیک، تجهیزات Signal Room جهت تولید شبکه‌های آنالوگ و دیجیتال و داشتن اتاق Clean Room، از مجموعه‌های منحصر‌به‌فرد در این زمینه محسوب می‌شود که در این مرحله، تولید پنل تصویر، این چرخه را کامل می‌کند.

معرفی پنل‌های ایرانی که برای اولین بار در ایران و روی دومین خط خاورمیانه می‌تواند تولید شود، انقلابی در زمینه لوازم خانگی کشور بوده و اجازه معرفی ویژگی‌های جدیدی را به تمامی محصولات اسنوا خواهد داد.

اسنوا در چند سال گذشته، فعالیت‌های گسترده‌ای در طراحی محصول، تکنولوژی‌های صوتی و تصویری تا رابط کاربری انجام داده است و پیش بینی می‌شود به دلیل ظرفیت بازار ایران و منطقه خاورمیانه، استراتژی‌های جدیدی را برای توسعه بازارهای فعلی و توسعه محصولاتی متفاوت‌تر به بازارهای بین‌المللی را پیگیری می‌کند. د راین راستا چندی پیش نیز این شرکت، سرمایه‌گذاری بزرگی را برای احداث یک مرکز توسعه فناوری و کارخانه نوآوری در همکاری با یک دانشگاه به نام Snowatec انجام داده است تا شبکه علمی خود را نیز تقویت کند.

ارسال نظر