نماینده رسمی لنوو و موتورولا در ایران

یک شرکت ایرانی طی مراسمی خود را به عنوان نمایندگی رسمی واردکننده، توزیع و خدمات پس از فروش گوشی‌ های هوشمند، تبلت و ساعت هوشمند لنوو و موتورولا معرفی کرد.

نماینده رسمی لنوو و موتورولا در ایران

به گزارش کلیک، چندی پیش خط تولید گوشی های موتورولا به کمپانی لنوو واگذار شد. لنوو یکی از بزرگترین شرکت ‌های تولید و توزیع‌کننده لپ ‌تاپ، رایانه شخصی،تجهیزات جانبی و دیجیتالی در دنیاست.

علی فرد شاهین، مدیرعامل این شرکت گفت: در ایران روزانه ٣٢ هزار موبایل خریداری می‌ شود؛ یعنی هر سال ۱۰ میلیون گوشی. بیش از ٩٠درصد گوشی های بازار ایران از طریق قاچاق وارد می شود که امیدواریم با طرح رجیستری این مشکل رفع شود.

وی افزود: ما به دلیل داشتن دفاتر امارات، چین و اروپا وارد مذاکره با برند لنوو مذاکره شدیم و توانستیم با دفتر اصلی لنوو همکاری کنیم و نمایندگی لنوو و موتورولا را بدون هیچ واسطه ای از این شرکت بگیریم. این همکاری همزمان شد با واگذاری موتورولا به لنوو.

فرد شاهین اضافه کرد: اکثر شرکت‌ های موجود در بازار برای گارانتی بازرگانی هستند و ما تنها شرکت فناوری اطلاعات هستیم که وارد این کار شدیم.

او اظهار داشت: بر خلاف برخی شرکت هایی که ترجیح می دهد با محصولات ارزانتر وارد بازار شوند، هدف ما وارد کردن گوشی های پرچمدار و رده میانی این دو برند است و می خواهیم که گوشی را با واسطه‌ کمتر و قیمت‌های مناسب به بازار عرضه کنیم و به دست مشتریان نهایی برسانیم.

همچنین فرد شاهین اعلام کرد: در شهریور ماه گوشی های پرچمدار موتورولا وارد بازار ایران می شوند: مدل moto z برند موتورولا را که یک گوشی موژولار است،‌ در شهریورماه به بازار ایران وارد می کنیم. موتورولا به‌زودی مدل moto z را از ۱۱ سپتامبر به مجموعه ‌مان در خارج از کشور تحویل می ‌دهد و از اواخر شهریور یا اوایل مهرماه این کالاها را در ایران عرضه خواهد شد. همچنین گوشی هوشمند zuk شرکت لنوو نیز در هفته‌ های ابتدایی شهریور وارد ایران می ‌شود. همه این محصولات به طور قانونی و از گمرک وارد می شوند.

وی توضیح داد: معمولا مدل های پرچمدار برندهای مختلف، ۶ تا ۷ ماه پس از تولید وارد بازار ایران می شود. اما ما این فاصله را به حداکثر یک ماه رسانده ‌ایم. مثلا در بازار خاورمیانه گوشی وایب ایکس لنوو حضور ندارد ولی ما آن را در برنامه فروش خود داریم.

شاهین در خصوص مشکل آپدیت گوشی های موتورولا در ایران نیز گفت: با هماهنگی هایی که با شرکت مادر داشتیم،‌ این مشکل برطرف شده و با آی پی ایران می توان گوشی های موتورولا را آپدیت کرد.

او عنوان کرد: به زودی moto maker برای محصولات موتورولا در ایران فعال خواهد شد؛ با این امکان مشتریان می توانند رنگ مورد دلخواهشان برای گوشی مورد نظر در خود برند موتورولا سفارش دهند.

ارسال نظر