الزام استفاده مسئولان اجرایی ایران از یک گوشی خاص

رئیس سازمان پدافند غیرعامل، از تعریف پروژه ساخت گوشی‌های خاص برای مسئولان خبر داد و گفت: نمونه‌های آزمایشی این گوشی‌ها تولید شده است، اما باید تولید انبوه و صنعتی شود.

الزام استفاده مسئولان اجرایی ایران از یک گوشی خاص

به گزارش کلیک به نقل از تحلیل ایران، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از دستاوردها و توانمندی‌های سازمان پدافند غیرعامل در جمع خبرنگاران در خصوص تهیه گوشی‌های هوشمند برای مسئولان کشور، گفت: ساز و کارهای استفاده از گوشی هوشمند را در قالب یک دستورالعمل به کمیته دائمی پدافند غیرعامل پیشنهاد داده‌ایم و در آنجا تصویب شده است.

وی افزود: یک بحث آموزشی پیش‌بینی شده و کمیته دائمی سازمان را مکلف کرده که آموزش‌های لازم را به مسئولان ذی‌ربط در این زمینه بدهد.

جلالی با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های خوبی صورت گرفته و محتوای آموزشی برای آموزش دادن تولید کرده‌ایم، ادامه داد: دو وزارتخانه دفاع و صنعت مکلف شده‌اند که با همکاری وزارت ارتباطات و سازمان پدافند، گوشی‌های هوشمند بومی تولید کنند.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل در ادامه با اشاره به تعریف سه پروژه برای گوشی‌های هوشمند، اظهار داشت: یک پروژه ایمن‌سازی گوشی‌های موجود است که در دست برنامه داریم و پروژه دیگر تولید گوشی‌های هوشمند به صورت سخت‌افزاری در داخل کشور است که در حال هماهنگی‌های اولیه برای اجرای آن هستیم.

وی از پروژه ساخت گوشی‌های خاص برای مسئولان خبر داد و گفت: این پروژه جزو برنامه‌های ما است، اما هنوز تا تولید آن فاصله داریم؛ البته نمونه‌های آزمایشی این گوشی‌ها تولید شده، اما باید تولید انبوه و صنعتی شود.
جلالی در ادامه تصریح کرد: نمایشگاه امروز برای گزارش عملکرد به صورت محدود تهیه شده، زیرا برخی از موضوعات دارای طبقه‌بندی است.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل افزود: بخش زیادی از اقدامات که انجام شده و چالش‌هایی که وجود دارد به نمایندگان منتقل شد و بازدید نمایندگان از پیشرفت‌های ما بسیار مهم و ارزشمند بود.

ارسال نظر