تور ال جی G5 از تهران تا شیراز و از یزد تا تبریز

دفتر ال‌جی الکترونیکس ایران در ۲ هفته گذشته  اقدام به برگزاری جشنواره‌ی ویژه ای برای علاقه مندان به جدیدترین پرچمدار خود LG G5 نموده است.

تور ال جی G5 از تهران تا شیراز و از یزد تا تبریز

به گزارش کلیک، رونمایی از این محصول ابتدا در هتل آزادی شهر تهران انجام شد که با استقبال بی نظیر طرفداران روبرو شد و بلافاصله بعد از رونمایی جشنواره ویژه شرکت ال‌جی در روز ۱۲ اردیبهشت در پاساژ چارسوی تهران میزبان خیل عظیم علاقمندان به این پرچمدار فوق العاده بود.در این جشنواره‌ شرکت ال جی الکترونیکس به قید قرعه به ۵ نفر از علاقه مندان ۵ دستگاه گوشی LG G5 بصورت رایگان هدیه داد و همچنین به ۱۰ نفر دیگر کارت خرید گوشی LG G5 با ۵۰ درصد تخفیف تقدیم کرد.

این جشنواره بعد از تهران ، ابتدا در شیراز و بعد در دو شهر بزرگ دیگر ایران نیز برپا شد. روز ۱۴ اردیبهشت در شیراز و در مجتمع صوت و تصویر پارس دوستداران شیرازی ال‌جی با تشکیل صفی طولانی از این جشنواره استقبال کردند و بعد از قرعه کشی جوایز خود را دریافت کردند.در تاریخ ۱۹ اردیبهشت نیز این مراسم در پاساژ امیر شهر یزد و بازار موبایل شهر تبریز برگزار شد و در این دو شهر نیز کارت های قرعه کشی طبق روال از ساعت ۱۰ صبح تا ۳ بعدازظهر توزیع و صفی طولانی جهت دریافت کارت قرعه کشی ایجاد شد.قرعه کشی این مراسم در ساعت ۱۹ انجام شد و در هر شهر به ۱۵ نفر برگزیده ۵ دستگاه گوشی G5 و ۱۰ کارت تخفیف پنجاه درصدی اهدا شد.

ارسال نظر