اینستاگرام بزرگترین پلتفرم درآمدزایی از محتوا خواهد شد

<p>اینستاگرام اوایل سال جاری میلادی سرویس اشتراک پولی را برای تعدادی از سازندگان محتوا فعال کرد. </p> اینستاگرام بزرگترین پلتفرم درآمدزایی از محتوا خواهد شد <p>اکنون این شبکه اجتماعی قابلیت‌های بیشتری به این سرویس اضافه کرده است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این سرویس آن است که سازندگان محتوا می‌توانند در ازای دریافت حق اشتراک پولی، محتوای پست‌های فید را برای مشترکین و فالورهای خود نمایش دهند. حال آنکه پیش از این، سرویس اشتراک پولی فقط ویدیوهای لایو را در اینستاگرام پوشش می‌داد. ‌ در واقع سازندگان محتوا می‌توانند با دریافت حق اشتراکی از 0.99 تا 99.99 دلار از کاربران، محتوای تهیه شده خود در قالب‌ پست‌های فید را برای آنها نمایش دهند.</p> <p>«آدام موسری»، مدیر عامل اینستاگرام می‌گوید اینستاگرام قصد دارد به بهترین پلتفرم آنلاین درآمدزایی سازندگان محتوا تبدیل شود. ‌ همچنین سازندگان محتوا می‌توانند به صورت انحصاری محتوایی را برای مشترکین خود به صورت لایو پخش کنند. به علاوه آنها می‌توانند از طریق دایرکت مسج به صورت همزمان با حداکثر ۳۰ مشترک خود همزمان گفتگو و چت کنند.</p>

اینستاگرام بزرگترین پلتفرم درآمدزایی از محتوا خواهد شد

اینستاگرام بزرگترین پلتفرم درآمدزایی از محتوا خواهد شد

اکنون این شبکه اجتماعی قابلیت‌های بیشتری به این سرویس اضافه کرده است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این سرویس آن است که سازندگان محتوا می‌توانند در ازای دریافت حق اشتراک پولی، محتوای پست‌های فید را برای مشترکین و فالورهای خود نمایش دهند. حال آنکه پیش از این، سرویس اشتراک پولی فقط ویدیوهای لایو را در اینستاگرام پوشش می‌داد.

در واقع سازندگان محتوا می‌توانند با دریافت حق اشتراکی از 0.99 تا 99.99 دلار از کاربران، محتوای تهیه شده خود در قالب‌ پست‌های فید را برای آنها نمایش دهند.

«آدام موسری»، مدیر عامل اینستاگرام می‌گوید اینستاگرام قصد دارد به بهترین پلتفرم آنلاین درآمدزایی سازندگان محتوا تبدیل شود.

همچنین سازندگان محتوا می‌توانند به صورت انحصاری محتوایی را برای مشترکین خود به صورت لایو پخش کنند. به علاوه آنها می‌توانند از طریق دایرکت مسج به صورت همزمان با حداکثر ۳۰ مشترک خود همزمان گفتگو و چت کنند.

ارسال نظر