دانلود کلاب هاوس اندروید برای همه گوشی‌ها

پیش از این دستگاه‌های مورد پشتیبانی شرکت کلاب هاوس شامل تعداد کمی از گوشی‌های اندروید می‌شد. حال به نظر می‌رسد این برنامه برای همه تلفن‌های دارای این سیستم‌عامل در دسترس قرار گرفته است. 

دانلود کلاب هاوس اندروید برای همه گوشی‌ها

شرکت کلاب هاوس بعد از مدت‌ها انتظار با انتشار یک توییت اعلام کرد بالاخره کاربران اندروید می‌توانند با خیال راحت از شبکه اجتماعی این کمپانی استفاده کنند‌.

از آن زمان دستگاه‌های اندرویدی زیادی موفق به نصب و دریافت کلاب هاوس نشده‌اند. اما هم‌اکنون شما می‌توانید با خیال راحت اقدام به دانلود این برنامه محبوب نمایید.

با توجه یکپارچه سازی انجام شده اپلیکیشن اندروید کلاب هاوس دقیقا مشابه نسخه iOS آن است. این شبکه اجتماعی در واقع به کاربران امکان ساخت انواع اتاق‌های گفتگوی مجازی از جمله برگزاری سمینارها، جلسات کاری، گفتگوهای دوستانه و... را می‌دهد.

نکته جالب اینجاست افرادی که توسط مدیران کلاب ایجاد شده فالو نشده باشند نیز می‌توانند به عنوان شنونده در جمع حضور پیدا کنند و در صورت صلاحدید مدیران، امکان صحبت کردن آنها نیز برایشان فراهم خواهد شد.

در واقع این برنامه را می‌توان در فهرست اپلیکیشن‌های پخش پادکست قرار داد اما امکانات تعاملی بکار رفته در آن باعث می‌شوند تا کلاب هاوس بین شبکه‌های اجتماعی نیز حضور پیدا کند. همین امر باعث شد تا این اپلیکیشن بتواند طی ۱ سال محبوبیت چشمگیری بین کاربران گوشی‌های هوشمند بدست آورد.

لازم به ذکر است پلتفرم مورد اشاره ابتدا تنها به عنوان یک برنامه مخصوص سیستم‌عامل iOS منتشر شده بود. اما به دلیل استقبال بسیار زیاد کاربران، شرکت تصمیم گرفت با انتشار نسخه اندرویدی آن، تعداد کاربران خود را چند برابر کند و می‌توان گفت تا به امروز در این زمینه موفق بوده است.

آیا تابحال از این شبکه اجتماعی استفاده کرده‌اید؟ به نظر شما کلاب هاوس چه تاثیراتی می‌تواند روی زندگی مردم داشته باشد؟ لطفا نظرات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر