پاسخ دادستانی به وزیر ارتباطات: فیلترینگ با سلیقه شخصی نیست

رسانه کلیک - دادستانی کل کشور از وزیر ارتباطات درخواست تعامل بیشتری کرد و افزود فیلترینگ فضای مجازی با سلیقه شخصی نبوده است. 

پاسخ دادستانی به وزیر ارتباطات: فیلترینگ با سلیقه شخصی نیست

در واکنش به صحبت‌های وزیر ارتباطات مبنی بر اعمال سلیقه شخصی دادستانی در فیلترینگ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین منتظری اعلام کرد که هیچ دخالتی در حوزه فیلترینگ فضای مجازی از جانب دادستانی، صورت نگرفته است.

جلسات کارگروه مصادیق مجرمانه هر دو و یا سه هفته یک بار حضوری تشکیل و یا در صورت لزوم به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود که طی آن تصمیماتی در خصوص فضای مجازی اتخاذ می‌شود.

دادستانی با گلایه از وزیر ارتباطات اضافه کرد: «وزارت ارتباطات وظیفه دارد فضای مجازی را رصد کند و خطراتی را که از این ناحیه متوجه جامعه، جوانان و خانواده‌ها است و دغدغه مقام معظم رهبری هم هست، تبیین و اعلام کند. همچنین در این، زمینه دستوراتی را که از ناحیه دادستانی کل اعلام می‌شود عمل کنند. سخن ما با وزارت ارتباطات این است که تسلیم قانون باشد».

وی همچنین در مورد شبکه ملی اطلاعات ایران افزود: «جامعه نباید در اختیار کانال‌ها و سایت‌هایی قرار داده شوند که از سوی دشمنان تغذیه می‌شوند و دارای محتوای ضد اخلاقی، ضد دینی و ضد شرافت انسانی هستند».

ارسال نظر