پای ایلان ماسک به دادگاه طلاق جانی دپ و امبر هرد باز شد

دادگاه طلاق امبر هرد و جانی دب دو ستاره مشهور هالیوود وارد فاز جدیدی شده است.

پای ایلان ماسک به دادگاه طلاق جانی دپ و امبر هرد باز شد

در آخرین دادگاه این زوج هالیوودی که به جدایی انجامیده، یک متخصص خشونت خانگی که برای ارائه مدرک به دادگاه شکایت جانی دپ علیه همسر سابقش امبر هرد دعوت شده بود، شهادت داد که براساس ارزیابی‌های او، امبر هرد مبتلا به دو اختلال روانی شامل اختلال شخصیت مرزی و اختلال شخصیت هیستریونیک (نمایشی) است.
شانون کوری که به عنوان شاهد جانی دپ در دادگاه حاضر شده گفته است این تشخیص حاصل بررسی ارزیابی‌های روان‌شناختی قبلی امبر هرد علاوه بر معاینه مستقیم در دو نوبت و شرکت در آزمون پرسشنامه شخصیت چندمرحله‌ای مینه‌سوتا (MMPI) است.

بیشتر بخوانید | لیست فیلم های جذاب 2022

پای ایلون ماسک به دادگاه طلاق جانی دپ و امبر هرد باز شد

از طرف دیگر کریستین کارینو، نماینده سابق جانی دپ، به دادگاه درباره ایمیل‌هایی که هرد پس از جدایی از ایلان ماسک برای او ارسال کرده بود، گفت.هرد از زمان جدایی او از دپ در ماه می 2016 با بنیانگذار تسلا شروع به ملاقات کرد و تا آگوست سال بعد آنها از هم جدا شدند.

کارینو، یک استعدادیاب در آژانس CAA و نامزد سابق لیدی گاگا، با یک ویدیوی از پیش ضبط شده در دادگاه ظاهر شد و تأیید کرد که هرد و ماسک برای مدتی با هم رابطه داشتند.

در ایمیلی در 7 آگوست 2017، هرد به کارینو گفت: درگیر شدن با جدایی. از زمانی که همه چیز علنی می شود متنفرم. ببین، من خیلی ناراحتم.

کارینو در دادگاه به این موضوع اشاره کرد که منظور امبر هرد از این ایمیل، علنی شدن رابطه ش با ایلان ماسک بوده است.

ارسال نظر