آدرس مراکز واکسیناسیون کرونا بدون محدودیت سنی تهران

حالا که شاهد واردات چند ده میلیونی واکسن کرونا به کشور هستیم، برخی مراکز واکسیناسیون بدون در نظر گرفتن رده سنی واکسن تزریق می‌کنند. در تهران کدام مراکز اینگونه هستند؟

آدرس مراکز واکسیناسیون کرونا بدون محدودیت سنی تهران

با تسریع واردات واکسن کرونا از کشورهای مختلف به ویژه کشور چین، روند تزریق واکسن هم در کشور و به ویژه شهر تهران رونق گرفته است تا جایی که در برخی از نقاط تهران و پایگاه‌های واکسیناسیون بدون در نظر گرفتن رده سنی و دریافت پیامک به همه افراد واکسن می‌زنند.

یکی از مراکزی که در چند روز گذشته پیشگام این اقدام شد، پارک قیطریه تهران است. هر چند این موضوع به دلیل جلوگیری از ازدحام جمعیت تکذیب شد اما شنیده ها حاکی از آن است که تزریق واکسن در این پارک بدون در نظر گرفتن رده سنی از هشت صبح تا دو نیمه شب انجام می شود.

در میدان فاطمی، خیابان فاطمی غربی بعد از کارگر دژبانی اجا، ایران مال، پارک گفتگو، بیمارستان شهدای تجریش، میان ندا چیذر هم می توانید بدون در نظر گرفتن رده سنی واکسن دریافت کنید.

محل سفارت سابق آمریکا در خیابان طالقانی، باشگاه بانک ملی آجودانیه و سوله تزریق واکسن اکباتان و پارک پایداری در خیابان دولت هم جزء مراکزی هستند که بدون محدودیت واکسن می‌زنند. البته مرکز ارتش میدان فاطمی خودرویی است و در بوستان گفت و گو هم از ساعت دو تا هشت شب کار واکسیناسیون انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: آمار تزریق واکسن کرونا تا ماه شهریور اعلام شد

منبع: سبک زندگی

ارسال نظر