هوآوی در سال گذشته ۲۰ جایزه معتبر برای محصولات صوتی و پوشیدنی دریافت کرد

رسانه کلیک - در سالی که گذشت، هوآوی تعداد زیادی جایزه از نشریات و رسانه‌های مختلف دریافت کرده است. اما تعدادی از این جوایز که به20عدد می‌رسد، به محصولات هوآوی در حیطه صوتی و پوشیدنی نظیر هندزفری‌ها و ساعت‌های هوشمند تعلق گرفته است.

هوآوی در سال گذشته ۲۰ جایزه معتبر برای محصولات صوتی و پوشیدنی دریافت کرد

در مجموع ۶ محصول از شرکت هوآوی در زمره برندگان نشان‌های کیفیت قرار گرفته‌اند که از آنها می‌توان به ساعت‌های هوشمند Watch GT2 Pro، Watch Fit، Watch GT2e و هندزفری‌های هوآوی Freebuds Pro، Freelace Pro و Freebuds 3 اشاره کرد.

رسانه‌های معتبری که این جوایز را به این محصولات اهداء کرده‌اند، از مهمترین منابع بررسی و نقد کالای دیجیتال در دنیا هستند که به عنوان راهنماهای خرید مطمئن کالای دیجیتال شناخته می‌شوند. از جمله این رسانه‌ها می‌توان به Android Headlines، Tech Advisor، Android Authority، Android Central، Newsweek و T3 اشاره کرد.

در حوزه محصولات صوتی، هوآوی Freebuds Pro یک محصول پرچم‌دار است که موفق به دریافت نقدهایی فوق‌العاده شده است. این محصول توسط منتقدان و تحریریه وب‌سایت Android Authority به عنوان انتخاب برتر در این حوزه برگزیده شده است. این سایت ضمن ارائه یک بررسی دقیق از این هندزفری اذعان می‌کند «اگر می‌‌خواهید یک هندزفری با کیفیت صدای عالی، سیستم فعالانه حذف نویز و شارژ بالا داشته باشید انتخاب هوآوی Freebuds Pro به شما توصیه می‌شود.»

رسانه Android Central دیگر سایت فعال حوزه تخصصی گوشی‌های هوشمند اندرویدی ضمن اختصاص امتیاز 4.5 از 5 به هوآوی Freebuds Pro در یک بررسی جامع از امکانات اصلی این هندزفری نام برده است. «کیفیت صدای عالی، سیستم فعالانه حذف نویز و شارژ مناسب از قابلیت‌های این هندزفری هستند و امکان کنترل این هندزفری با حرکات دست نیز یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد آن در برابر رقبا به حساب می‌آید.»

«کیفیت صدای عالی، سیستم حذف نویزی حتی بهتر» عنوان مقاله‌ای است که توسط رسانه بین‌المللی Pocket Now منتشر شده و در آن به بررسی تخصصی هوآوی Freebuds Pro پرداخته شده است. این رسانه اشاره می‌کند، «پس از قرار دادن این هندزفری در گو‌ش متوجه می‌شوید بخش سیلیکونی بیرونی آن به خوبی و راحتی درون گوش شما قرار گرفته است. این بخش سیلیکونی به خوبی گوش شما را در برابر ورود صدای مزاحم از بیرون ایزوله می‌کند. در کنار آن سیستم حذف فعالانه نویز در این هندزفری در کلاسی بسیار بالا و فرارتر از انتظار عمل می‌کند.»

اما اگر به حوزه ساعت‌های هوشمند سر بزنیم، هواوی محصولی پرچم‌دار در این حیطه نیز ارائه کرده که همان هوآوی Watch GT2 Pro است. این ساعت هوشمند یک محصول رده بالا است که می‌تواند به عنوان یک دستیار شخصی در جهت پیشبرد امور شخصی و سلامت از آن استفاده کرد.

یکی از رسانه‌های معتبر بین‌المللی که سابقه زیادی در حوزه فناوری و نقد و بررسی محصولات این حوزه را دارد، Tech Advisor است که طی یک بررسی همه‌جانبه به ساعت هوشمند هوآوی Watch GT2 Pro چهار ستاره داده و درباره آن نوشته «بدون شک این ساعت بهترین محصول در میان سری محصولات GT2 بوده و با ارائه یک طراحی چشم‌نواز و پریمیوم و مجموعه‌ای از امکانات بسیار که همواره در حال پیشرفت هستند، یک گزینه مناسب برای خرید به شمار می‌آید.»

رسانه Trusted Review دیگر مرجع بررسی محصولات دیجیتال است که به ساعت هوشمند هوآوی Watch GT2 Pro چهار ستاره کیفیت داده است. «کیفیت ساخت بالا و زیبایی ظاهری، این ساعت را تبدیل به یک محصول دلخواه کرده است. برای کامل شدن این تجربه خوشاید، عمر باتری طولانی، کیفیت صدای خوب و امکانات دیگر را نیز به لیست قابلیت‌های برتر این ساعت باید اضافه کرد.» این متن خلاصه‌ای از بررسی این رسانه بر روی ساعت هوشمند هوآوی است.

Android Headlines نیز در بررسی خود از ساعت هوشمند هوآوی Watch GT2 Pro به این نکته اشاره کرده که «این ساعت دارای امکانات فراوانی است که انتخاب‌های زیادی در بخش سلامت در اختیار شما قرار داده و یک محصول درجه یک در بعد زیبایی ظاهری و کیفیت ساخت است.»

دیگر محصولات هوآوی

در بخش ساعت‌های هوشمند دو محصول دیگر هوآوی نیز بسیار قدرتمند ظاهر شده‌اند. رسانه Android Authority که تمامی محصولات هوآوی را مورد بررسی قرار می‌دهد، ضمن انتخاب ساعت هوشمند هوآوی Watch Fit به عنوان انتخاب برتر تحریریه، می‌افزاید: «از امکان بررسی میزان اشباع اکسیژن در خون تا امکان شمارش ضربان قلب، تشخیص میزان استرس یا نحوه خواب فرد، هوآوی Watch Fit عملکردی بی‌نقص در همه حیطه‌ها داشته و یک دستیار واقعی و همه‌کاره برای کاربر به حساب می‌آید. تمامی این خصوصیات با قیمتی به مراتب بهتر نسبت به مدل‌های مشابه ارائه می‌شود.»

رسانه معتبر T3 که یکی از محبوب‌ترین‌ها در انگستان و آمریکا است نیز در مورد هوآوی Watch Fit اشاره دارد که «یک دستگاه با کارکردی آسان برای کاربران و ظاهری متفاوت که توانایی راضی نگه داشتن طیف وسیعی از کاربران خود را خواهد داشت.» این رسانه نیز از ساعت هوآوی به عنوان یک محصول چهار ستاره یاد کرده است.

ساعت دیگر هوآوی که توانسته نظر مثبت منتقدین را به خود جلب کند، هوآوی Watch GT2e است. Newsweek در مورد این محصول این چنین روایت می‌کند، «ساعت جدید هوآوی یک محصول با تمرکز بر سلامت و ورزش است که یک باتری قدرتمند و امکانات ورزشی فراوانی را به کاربر ارائه می‌دهد. » نشریه Newsweek خرید این محصول را به خوانندگان خود توصیه کرده است.

اما دو هندزفری دیگر هوآوی نیز موفق به کسب نظر مثبت منتقدان برتر بین‌المللی شده‌اند. هوآوی Freelace Pro یک هندزفری از نوع دورگردنی است که امکانات بسیاری را به کاربران ارائه می‌دهد. Android Headlines با اشاره به این نکته که نمی‌توان ایراد خاصی از این محصول گرفت، می‌گوید: «این هندزفری به راحتی و بدون اذیت در گوش و دور گردن قرار می‌گیرد و به کمک سیستم حذف نویز و کیفیت صدای عالی و عمر باتری طولانی خود یک انتخاب درجه یک برای دوستداران موسیقی به حساب می‌آید.» این رسانه هوآوی Freelace Pro را به عنوان انتخاب تحریریه خود نیز برگزیده است.

Tech Advisor نیز به این هندزفری 4.5 ستاره داده و به تمام مخاطبان خود خرید آن را توصیه می‌کند. در نهایت محصول آخر هوآوی که موفق به جلب نظر رسانه‌ها شده، هوآوی Freebuds 3 است که از طرف Android Authority به عنوان یک محصول برتر انتخاب شده و ضمن دریافت امتیاز عالی 4.5 ستاره نقد بسیار مثبتی را از این رسانه دریافت کرده است.

این محصولات صوتی و پوشیدنی هوآوی هم‌اکنون در بازار ایران نیز قابل خریداری است. محصولاتی که مهر تائید تعداد زیادی از رسانه‌های حرفه‌ای و درجه یک دنیا را به همراه دارند و گزینه‌هایی قابل اعتماد برای کاربران خواهند بود.

ارسال نظر