ویژگی محدودسازی ریپلای به توییت ها برای کاربران iOS فعال شد

رسانه کلیک - با فعال شدن ویژگی ‌محدودسازی ریپلای به توییت ها اکنون کاربران نسخه iOS توییتر نیز می‌توانند انتخاب کنند که چه افرادی توییت‌های آن‌ها را ریپلای کند.

ویژگی محدودسازی ریپلای به توییت ها برای کاربران iOS فعال شد

شرکت توییتر در ابتدای سال ۲۰۲۰ گفته بود که به کاربران این امکان را خواهد داد که بتوانند از ویژگی محدودسازی ریپلای به توییت ها استفاده کنند و افرادی را که امکان ارسال ‌ریپلای برای توییت‌هایشان دارند محدود کنند. ابتدا این ویژگی به صورت محدود در اختیار برخی از کاربران قرار گرفت؛ اما به نظر می‌رسد آزمایش این قابلیت موفقیت‌آمیز بوده است و در اختیار کاربران بیشتری قرار خواهد گرفت.

قابلیت محدودسازی ارسال ریپلای اکنون برای تمام کاربران نسخه جدید اپلیکیشن توییتر iOS فعال است.

محدودسازی ریپلای به توییت ها با این هدف توسعه داده شده است که کاربران قبل از ارسال توییت بتوانند افرادی را که امکان ارسال به توییت آن‌ها دارند مشخص کنند. این محدود سازی شامل همه کاربران (گزینه پیش‌فرض توییتر)، افرادی که کاربر آن‌ها را دنبال می‌کند و افرادی که توسط کاربر منشن شده‌اند می‌شود.

افرادی که برای توییت‌های خود از ۲ گزینه آخر استفاده می‌کنند، برچسبی دارند تا سایر کاربران بتوانند از نوع توییت آن‌ها مطلع شوند. با این حال همه افرادی که نمی‌توانند ریپلای ارسال کنند، می‌توانند توییت‌ها را مشاهده و آن را ریتوییت کنند.

مقامات توییتر معتقدند ویژگی محدودسازی ارسال ریپلای به بهتر شدن محیط توییتر کمک می‌کند؛ زیرا کاربران با انتخاب خود می‌توانند مشخص کنند که چه افرادی حق شرکت در بحث‌های آن‌ها را خواهند داشت.

ارسال نظر