چگونه بیکسبی(Bixby) را بر روی گوشی های گلکسی قدیمی سامسونگ نصب کنیم؟

دستیار هوشمند جدید سامسونگ با نام بیکسبی برای اولین بار بر روی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس عرضه خواهد شد.

چگونه بیکسبی(Bixby) را بر روی گوشی های گلکسی قدیمی سامسونگ نصب کنیم؟

به گزارش کلیک ، فشار دادن یک دکمه خاص در لبه کناری گوشی بیکسبی را فعال خواهد کرد، که قادر به پاسخگویی به سوالات شما شبیه به دستیار گوگل، کورتانا یا سیری خواهد بود. به گفته سامسونگ بیکسبی قادر به یافتن نزدیک ترین رستوران، پمپ بنزین، بیمارستان و دست یابی و مدیریت اطلاعات شخصی شما از جمله برنامه های زمان بندی شده روزانه، قرارهای ملاقات و پروازهایتان می باشد. این دستیار هوشمند هم چنین قادر به دریافت پیام ها و اخبار است و در صورت لزوم می تواند به نرم افزارهای جانبی دسترسی یابد.

بیکسبی می تواند به یک تصویر نگاه کند و به شما بگوید که کجا می توانید آن را پیدا کنید و هزینه تقریبی آن چقدر خواهد بود. هم چنین می تواند یک تصویر را تجزیه و تحلیل نمابد و کشف کند که آن تصویر کجا گرفته شده و درباره آن منطقه اطلاعاتی را برای شما به نمایش درآورد.

ویژگی های بسیاری در مورد بیکسی وجود دارد که در آینده به بررسی کامل و جامع آن می پردازیم. با این حال به نظر می رسد که سامسونگ قصد دارد بیکسبی را به عنوان دستیار انحصاری برای گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس نگه دارد. در نتیجه بیکسبی بر روی Google Play Store وجود نخواهد داشت و سامسونگ فعلا برای ارائه آن به دستگاه های قدیمی تر برنامه ای ندارد. با این حال یکی از اعضای انجمن XDA با نام کاربری takerhbk توانست بیکسبی را بر روی گلکسی اس ۷ نصب کند.

بنا به گفته takerhbk، هر یک از گوشی های سامسونگ که اندروید نوقا بر روی آن نصب باشد می تواند بیکسبی را نصب کند. برای این کار لازم است ابتدا لانچر گلکسی اس ۸ و سپس فایل APK بیکسبی بر روی دستگاه بارگذاری شوند.

ارسال نظر