آموزش تصویری عدم نمایش وضعیت آنلاین در تلگرام

گاهی اوقات کاربران تلگرام به هر دلیلی تمایل ندارند که سایرین زمان آنلاین بودن آنها را متوجه شوند. در حال حاضر تلگرام این قابلیت را دارد که کاربران بتوانند زمان آنلاین بودن خود را مخفی کنند. در ادامه با آموزش تصویری این ویژگی همراه کلیک باشید.

آموزش تصویری عدم نمایش وضعیت آنلاین در تلگرام

کلیک - اگر به دلایلی از جمله کمبود وقت، مشغله‌ی زیاد و …. تمایل ندارید وضعیت و زمان آنلاین بودن‌تان برای کاربران دیگر نشان داده شود، راهکار زیر به سادگی این امکان را برای شما فراهم می کند.

اپلیکیشن تلگرام را باز کرده و سپس بر روی گزینه Settings کلیک کنید.

سپس گزینه privacy and security را انتخاب نمایید و به قسمت اصلی تنظیمات خصوصی وارد شوید.

در این مرحله بر روی گزینه Last Seen (آخرین بازدید) کلیک کنید.

پس از طی مراحل فوق در این بخش با دو قسمت زیر مواجه خواهید شد.

در بخش Who Can See My Timestamp مشخص می کنید که چه افرادی قادر باشند آخرین بازدید شما از تلگرام را مشاهد کنند. سه گزینه‌ی زیر برای شما نمایش داده می شود:

  • Everybody: همه
  • :My Contactsمخاطبین
  • :Nobodyهیچکس

در قسمت زیر می توانید مشخص نمایید که کدامیک از کاربران امکان مشاهده‌ی وضعیت آنلاین شما را داشته باشد و کدامیک از کاربران وضعیت آنلاین شما رانتوانند ببینند.

Never Shere With (عدم نمایش وضعیت آنلاین)

چنانچه تمایل ندارید شخصی از کاربران وضعیت انلاین بودن شما را مشاهده نکنند، کاربر یا کاربران مذکور را به این لیست اضافه کنید.

Always Shere With ( نمایش وضعیت انلاین)

چنانچه تمایل دارید بعضی از کاربران وضعیت آنلاین بودن شما را ببینند، باید آنها را به این لیستاضافه گردانید.

لازم به ذکر است، چنانچه شما برای برخی کاربران حالت عدم نمایش وضعیت آنلاین را فعال کرده‌اید، دیگر نمی توانید وضعیت آنلاین بودن آنان را نیز مشاهده کنید.

ارسال نظر