باز کردن قفل ویندوز توسط گوشی هوشمند در به‌روزرسانی Creators ویندوز ۱۰

ویندوز ۱۰Creators به روز رسانی جدید ویندوز ۱۰ است و اتکا این به‌روزرسانی بر روی بعد سوم است و در تبلیغات این ویندوز نیز پشتیبانی از واقعیت مجازی دیده می شود، یکی دیگر از قابلیت های این ویندوز باز کردن قفل ویندوز با استفاده از گوشی هوشمند است.

باز کردن قفل ویندوز توسط گوشی هوشمند در به‌روزرسانی Creators ویندوز ۱۰

کلیک -به روزرسانی جدید ویندوز ۱۰ با عنوان Creators در ماه آوریل در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت، در این به روزرسانی امکانات زیادی به ویندوز ۱۰ اضافه‌شده است و یکی از این امکانات هیجان‌انگیز باز شدن ویندوز با استفاده از گوشی های هوشمند سامسونگ است.

در راستای نزدیک تر شدن ویندوز ۱۰ به سامسونگ و دستگاه های اندروید سامسونگ نیز اپلیکیشنی را طراحی کرده است که به وسیله این اپلیکیشن کاربران می توانند به راحتی اطلاعات خود را از گوشی هوشمند به ویندوز ۱۰ و بالعکس انتقال دهند. البته باید به این نکته اشاره کرد که این قابلیت در دستگاه هایی قابل‌استفاده است که از ویندوز ۱۰ نیز پشتیبانی می کنند به عنوان مثال کاربران می توانند از این قابلیت در Galaxy TabPro S، تبلتی که ویندوز ۱۰ دارد، استفاده کنند.

در حال حاضر فقط تبلت های سامسونگ از این قابلیت برخوردار هستند، با این تفاسیر به نظر می رسد در آینده سامسونگ دست به اقداماتی زده تا دستگاه های هوشمند بیشتری از این برند به ویندوز ۱۰ متصل شوند.

باز کردن قفل ویندوز توسط گوشی هوشمند در به‌روزرسانی Creators در ویندوز 10

کاربران سامسونگ در آینده ای نزدیک می توانند اپلیکیشن جابه‌جایی اطلاعات را از گوکل پلی استور دانلود کنند و این اپلیکیشن نیز رایگان خواهد بود. اقداماتی شبیه به عملکرد سامسونگ در اتصال دستگاه های هوشمند به یکدیگر بدون محدودیت و از آسان ترین روش، گام اول در هرچه راحت تر و سریع تر شدن انتقال اطلاعات است و در آینده ای نزدیک بسیاری از برند ها و کمپانی ها باید دست به چنین اقداماتی بزنند.

رونمایی از ویندوز ۱۰ Creators کمی طولانی تر از مدت در نظر گرفته شد ولی در هر صورت در ماه آوریل این ویندوز در اختیار کاربران قرار می گیرد.

ارسال نظر