مثل آب خوردن، نرم افزار اندروید بسازید

یادگیری برنامه نویسی برای عده ای از مردم، کاری وحشتناک است! در این مطلب قصد داریم ساده ترین روش های تولید نرم افزارهای اندروید بدون برنامه نویسی را به شما معرفی کنیم.

مثل آب خوردن، نرم افزار اندروید بسازید

کلیک - به وسیله ی روش های گفته شده، قادر خواهید بود در چند گام، نرم افزار خود را بدون برنامه نویسی بسازید! البته بعضی از ابزارها، نیاز به دانش برنامه نویسی دارند، با این وجود کارکردن با آن ها چندان دشوار نخواهد بود.

salesforce1

SalesForce 1

Salesforce1 ، پلتفرمی برای تولید نرم افزار های اندروید می باشد که هزاران نفر در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. Salesforce1 این امکان را به شما می دهد که نرم افزارهای اندروید خود را برای بهبود وضعیت فروش و افزایش بهره وری شرکت خود، توسعه دهید. لازم به ذکر است که این ابزار برای مبتدیان مناسب نمی باشد زیرا برای کار کردن با آن لازم است اندکی دانش برنامه نویسی داشته باشید.

canvas

Canvas

این محصول، به طور معمول توسط برنامه نویسان اندروید مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین شرکت ها می توانند با تولید نرم افزارهایی که قابلیت هایی مانند چک لیست، دستور کار، نظر سنجی، فاکتور و میزان موجودی را دارند با روش های قدیمی خداحافظی کنند و تمام کارهای خود را در دستگاه های اندرویدی انجام دهند!

field Field Squared

Field Squared یک ابزار مبتنی بر وب می باشد که به شما امکان ساخت نرم افزارهای اندروید را خواهد داد. این ابزار، بسیار قدرتمند می باشد و امکان دسترسی به GPS، cameras، Bluetooth و غیره را فراهم می کند.

jscrambler

JScrambler

یکی دیگر از پلتفرم های قدرتمند، جهت ساخت اپلیکیشن های اندروید JScrambler می باشد. البته لازم به ذکر است جهت تولید نرم افزارهای اندروید با استفاده از این نرم افزار، لازم است با زبان اسکریپتی Javascript و زبان تگ نویسی HTML آشنا باشید.

zenengine

Zengine

Zengine یک ابزار مبتنی بر وب است. کسانی که دانش برنامه نویسی ندارند به سادگی می توانند از این نرم افزار استفاده کنند و البته یکی از نکات قابل توجه آن، این است که امکان نوشتن کد، برای برنامه نویسان را فراهم می کند. تمام ابزارهای لازم برای تولید نرم افزارهای اندروید از قبل نوشته شده است و به سادگی می توانید با آن ها کار کنید.

workxpress

WorkXpress

این محصول، برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ برنامه نویسی اندروید در نظر گرفته شده است. کار با این نرم افزار به اندازه ی کافی آسان است و هر کسی می تواند به وسیله ی این برنامه، نرم افزار های مورد نظر خود را طراحی کند. WorkXpress یک ابزار بسیار قدرتمند می باشد و یک انتخاب خوب برای کسانی است که قصد دارند نرم افزار مورد نظر خود را بدون دردرسر بسازند!

como

Como

شاید بتوان Como را ساده ترین راه برای تولید نرم افزارهای اندروید معرفی کرد. این محصول، یک ابزار مبتنی بر وب است. کافی است فیلدهای مورد نظر خود را پر کنید و پس از طی کردن چند مرحله، نرم افزار شما آماده ی تحویل خواهد بود! کار کردن با این ابزار بسیار ساده و در عین حال فوق العاده لذت بخش است. این ابزار، نیازی به کدنویسی نخواهد داشت و هر کسی می تواند به سادگی یک خروجی برای سیستم عامل اندروید بگیرید.

knack

Knack

یکی دیگر از محصولاتی که برای کاربران غیر برنامه نویس در نظر گرفته شده است Knack می باشد. این ابزار، برای افراد تازه کار و غیر برنامه نویس، بسیار مناسب خواهد بود.

zoho

Zoho Creator

این ابزار، مانند دیگر نرم افزارهای معرفی شده، توانسته است رتبه ی خوبی را در بین ابزارهای تولید نرم افزار اندروید به خود اختصاص دهد. به وسیله ی این نرم افزار خواهید توانست برنامه های کاربردی قدرتمندی را بسازید و حتی با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید.

OutSystems Platform

OutSystems Platform

OutSystems Platform ابزاری مبتنی بر وب است که امکان ساخت نرم افزارهای اندروید را در بستر وب فراهم می کند. این ابزار، با داشتن رابط کاربری جذاب و قدرت بالای خود توانسته است رضایت برنامه نویسان زیادی را به خود جلب کند. نرم افزارهایی که به وسیله ی این فریم ورک نوشته می شوند، فوق العاده قدرتمند هستند، هر چند برای استفاده از این ابزار، دانش برنامه نویسی فراوانی نیاز خواهید داشت.

caspian

Caspio

Caspio برای کسانی که تجربه ی قبلی برنامه نویسی ندارند، مناسب نخواهد بود. این ابزار برای کسانی که قصد دارند به تازگی برنامه نویسی اندروید را یاد بگیرند، بسیار پیچیده خواهد بود.

snappi1

Snappii

Snappii امکان ساخت نرم افزارهای اندروید را بدون قابلیت کدنویسی فراهم می کند. به وسیله ی این ابزار، خواهید توانست در کمترین زمان ممکن، نرم افزار مورد نظر خود را توسعه دهید.

ion

iON Interactive

این نرم افزار، برای ساخت برنامه های بازاریابی و تولید اپلیکیشن های محتوایی بسیار مناسب خواهد بود. کار با این نرم افزار نسبتا ساده می باشد و البته یکی از ابزارهای قدرتمند برای تولید نرم افزارهای اندروید محسوب می شود.

bizness

Bizness Apps

Bizness Apps با دارا بودن تعداد زیادی از قالب ها، طرح ها و منابع آموزشی فراوان، یکی از انتخاب های مناسب برای تولید نرم افزار های اندروید می باشد. این محصول، قابلیت های بسیار زیاد و قدرتمندی دارد و به طور کلی، کار کردن با این ابزار، می تواند یک تجربه ی خوب برای شما محسوب شود.

webflow1

Webflow

یکی دیگر از محصولاتی که امکان ساخت اپ های اندروید، بدون کدنویسی را به شما خواهد داد Webflow می باشد. البته امکان نوشتن کد برای علاقه مندان به برنامه نویسی نیز در این ابزار وجود دارد. می توانید به وسیله ی این ابزار، نرم افزار های بسیار زیبایی را طراحی نمایید. لازم به ذکر است که توسعه ی نرم افزار ها در این محصول، در کمترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت.

منبع: appstorm

ارسال نظر