یک روش ساده برای حفظ اطلاعات شخصی در هنگام اتصال به وای‌فای عمومی

معمولا همه از وای فای مجانی که بدون رمز باشد استقبال می کنند، ولی آیا می دانستید که این وای فای عمومی تا چه اندازه ناامن است؟ چگونه می توان از سرقت اطلاعات شخصی در هنگام اتصال به وای فای عمومی جلوگیری به عمل آورد؟

یک روش ساده برای حفظ اطلاعات شخصی در هنگام اتصال به وای‌فای عمومی

کلیک - تقریبا همه از ناامنی وای فای عمومی مطلع هستند ولی گاهی اوقات انتخاب دیگری برای اتصال به اینترنت ندارند. اگر فکر می کنید که هیچ اتفاقی نمی افتد باید بگوییم که مطمئن باشید که مجرمان سایبری می توانند به راحتی با ترفندهای هک ساده ای اطلاعات شخصی شما را بدزدند.

اما اگر شما خود را در وضعیتی یافتید که مجبور به استفاده از یک وای‌فای محافظت نشده هستید، مثلا اگر فرض کنیم باید چیزی را آنلاین خریداری کنید و یا ایمیل مهمی را ارسال کنید، در آن هنگام با راهکار زیر می توانید از اطلاعات شخصی خود محافظت کنید؟

شما می توانید از این راهکار که اتصال امن نامیده شده است، استفاده کنید که این محافظت عملکرد جدید از مجموعه اینترنت‌سکیوریتی‌ کسپرسکی می باشید
برای فعال شدن آن تنها کافی است اینترنت‌سکوریتی کسپرسکی را باز کنید، بر روی گزینه More Functions و سپس Secure Connection کلیک کنید و بر روی Open کلیک کنید.

Kaspersky Secure Connection
یک برنامه به نام Kaspersky Secure Connection که همان اتصال امن کسپرسکی است،برای شما باز خواهد شد.هنگامی که شما آخرین نسخه از اینترنت سکیورینتی کسپرسکی را نصب کرده باشید، این ویژگی نیز به طور اتوماتیک بر روی کامپیوتر شما نصب خواهد شد. در این اپلیکیشن شما می‌توانید کانالی امن را فعال کنید که در آن داده‌هایی که انتقال داده‌اید، رمزنگاری می‌شوند.

Kaspersky Secure Connection

پس از نصب این گزینه دیگر جای نگرانی نیست و اطلاعات شما محافظت می‌شوند.

ارسال نظر