راه حل رفع مشکل آزاردهنده مدیریت ایمیل در iOS 10

با آمدن نسخه ۱۰ سیستم عامل iOS برای دستگاه های شرکت اپل، نظرات متفاوتی از سوی کاربران مبنی بر خوب یا بد بودن این سیستم عامل اعلام شده است که نشان از متلاطم بودن iOS10  دارد.

راه حل رفع مشکل آزاردهنده مدیریت ایمیل در iOS 10

کلیک- سیستم عامل ios 10 دارای مزایایی زیادی می باشد، در این سیستم عامل صفحه کلید اپل دقیق تر شده است، نقشه اپل پیشرفته تر شده و در نهایت می توانید بیشتر نرم افزار های اضافی را که هیچ وقت استفاده نمی کنید پاک کنید.

هرچند برای تمامی ابزارهای جدید، تغییرات آنقدر محسوس نیست و به چشم نمی آید.

در واقع روش باز کردن قفل گوشی در سیستم عامل جدید یکی از دلخوری های اعلام شده از سمت کاربران می باشد ، اما یکی از مشترک ترین شکایات در طول این هفته از زمان راه اندازی iOS 10 است در خصوص برنامه ایمیل شرکت اپل می باشد.

به طور خاص، در iOS 10 تبادل ایمیل ها باهم و به صورت یکجا انجام می شود. در این ویژگی شما به جای اینکه برای پاسخ دادن به ایمیل های خود مجبور باشید به اینباکس وارد شوید و سپس از آن خارج شوید، بر روی صفحه نمایش به همه آنها دسترسی دارید.

این چیزی است که مشتریان دیگر نرم افزارهای ایمیل سال هاست انجام می دهند، اما Shortcut همه یکی است.

این بروز رسانی باعث ایجاد سردرگمی بین شبکه های اجتماعی و امثال آن شده است، اپل به ترتیب زمانی موضوعات را نمایش می دهد. آخرین پیغامی که شما دریافت می کنید در پایین مکالمه نمایش داده می شود بنابراین برای پاسخ دادن به یک ایمیل شما باید کل ایمیل ها را بالا پایین کنید.

خوشبختانه راه حل آسانتری وجود دارد.

ابتدا به تنظیمات بروید.

ios 10

گزینه ایمیل را انتخاب کنید.

then-scroll-down-to-mail

گزینه Most Recent Message on Top" option. را فعال کنید.

then-activate-the-most-recent-message-on-top-option

اگر می خواهید به سرعت به پیام های قبلی دسترسی یابید به دکمه سمت چپ مانند عکس ضربه بزنید. اگرچه هنوز هم نسبت به Ios9 خوب نیست اما حداقل یک دلیل برای استفاده از آن دارید.

۱

این تغییرات اغلب متن پیام های ایمیل را دچار مشکل می کند. شما می توانید گزینه Organize by Thread را در تنظیمات فعال کنید و با غیرفعال کردن آن به حل این مشکل کمک کنید.

۲

یا اینکه یک برنامه جدید را به طور کامل دانلود کنید. می توانید جی میل را امتحان کنید، همچنین اینباکس و ایمیل EasilyDo نیز جایگزین مناسبی برای این موضوع می باشند.

۳

ارسال نظر