نکات مهم هنگام خرید تلویزیون هوشمند

اگر شما تلویزیونی بیش از یک دهه یا پنج سال پیش خریداری کرده باشید، احتمالا فراموش کرده اید یا نمی دانید که امروزه تلویزیون های بهتری وجود دارند که به دیگر دستگاه ها نیز وصل شده و می توانید نهایت لذت از آن ها را ببرید.

نکات مهم هنگام خرید تلویزیون هوشمند

کلیک- شما با نسل جدید تلویزیون ها می توانید فیلم هایی با کیفیت ۴k و یا بلوری را تماشا کنید و هر تلویزیون جدیدی امکان اتصال به یوتیوب یا نت فلیکس را بدون هزینه های اضافی دارد. در واقع این تلویزیون ها که قصد داریم در ادامه به آن ها بپردازیم، سینما را به نوعی به خانه شما آورده اند. پس اگر یکی از آن ها را در خانه خود ندارید، عجله کنید و با انتخاب بهترین آن، از تماشای فیلم و سریال لذت ببرید.

تلویزیون های هوشمند: استریم کردن تلویزیون با کنترل

امروزه پلتفرم های مختلفی برای تلویزیون ها وجود دارد. هر یک تولیدکنندگان عمده و بزرگ تلویزیون اجرای خاص خود را دارد که باعث می شود انتخاب بین آن ها کمی مشکل شود. رابط برخی از تلویزیون های هوشمند مانند پلتفرم webOS به شدت مبتنی بر حرکت با کنترل از راه دور هستند، در حالی که برخی دیگر مانند اسمارت هاب سامسونگ یک شبکه ۳D با فروشگاهی از برنامه های مختلف هستند و که شما می توانید بر حسب نیاز هر کدام را که می خواهید دانلود و از آن استفاده کنید. تمام این سرویس های مناسب و معقولی که تلویزیون های هوشمند به شما ارائه می دهند، قابلیت های مختلفی را در اختیار شما می گذارد، که از ویژگی های کلیدی آن ها می باشد و کانال های بیشتری را اختیارتان قرار می دهد.

تلویزیون آندروید پلتفرم تلویزیون های هوشمند توسعه یافته توسط گوگل و استفاده شده توسط سونی است، و به عنوان مثل آن ها راه ارتباطی مستقیمی به محبوب ترین برنامه های شرکت مانند یوتیوب و Google Play Music، و هم چنین فیلم و تلویزیون Google Play دارد. رابط کاربری بسیار ساده است و اگر شما یکی از کاربران گوشی های هوشمند اندروید باشید حتما با آن آشنایی دارید. از آن جا که این پلتفرم، یک پلتفرم باز است، شما به جای تکیه بر یک تولید خاص کننده تلویزیون، می توانید نرم افزارهای آن را توسط گوگل به روز رسانی نمایید. آندروید تلویزیون هم چنین با یک دریافت کننده Google Cast ادغام شده است و به شما امکان ارسال هر گونه فیلم و یا عکس با کیفیتی را به صفحه نمایش تلویزیون تان می دهد.

کنترل گوشی های هوشمند: استفاده از تلویزیون و برنامه های مورد علاقه تان

در حالی که همه ما به راحتی از کنترل های از راه دور استفاده می کنیم و در حال تماشای تلویزیون هستیم، در همین حال گوشی های هوشمند و تبلت هایمان را نیز نزدیک خودمان نگه می داریم. همیشه گفته شده است که گوشی های هوشمند اگربه درستی استفاده شوند ابزار واقعا مفیدی هستند. گوشی های هوشمند می توانند با تلویزیون های شما به صورت کاملا حرفه ای در تعامل باشند و این کار را می توانید با استفاده از نرم افزارها و سخت افزارهای مناسب انجام دهید.
هنگامی که می خواهید یک تلویزیون هوشمند جدید خریداری کنید، حتما مطمئن شوید که آن یک برنامه کنترل از راه دور کامل روی Wi-Fi و یا بلوتوث دارد. در حالت ایده آل این برنامه به شما یک راهنمای کامل استفاده را می دهد، چرا که این کار راحت تر است.

در حال حاضر فقط Google Cast است که می تواند گوشی شما را به صورت زنده و در لحظه به تلویزیون متصل کند و فیلم و عکس و موسیقی پخش نماید. ده ها برنامه و نرم افزار مختلف وجود دارد که می تواند Google Cast را به تلویزیون شما متصل کند. Google Cast هم چنین از شبیه سازی معکوس نیز پشتیبانی می کند، در نتیجه شما می توانید هر آن چه را که بر روی صفحه نمایش گوشی خود می بینید، به روی صفحه تلویزیون انتقال دهید. در نتیجه علاوه بر کنترل از راه دور، گوشی شما بهترین گزینه برای استریم مولتی مدیا با تلویزیون می باشد. اما بسیاری از افراد کار کردن با این ویژگی ها را سخت می دانند و تمایلی به استفاده و یادگیری از آن ها ندارند. باید بگوییم که کار با این چنین برنامه ها و ابزارآلاتی بسیار راحت می باشد و مطمئن باشد که اگر یاد بگیرید یکی از طرفداران همیشگی آن ها خواهید شد.

ارسال نظر