آموزش کسب سکه رایگان در بازی پوکمن گو

اگر می خواهید برای خرید تجهیزات بازی پوکم گو سکه رایگان به سدت آورید، با این آموزش همراه شوید.

آموزش کسب سکه رایگان در بازی پوکمن گو

کلیک - یکی از خرید هایی که شما می توانید در باری پوکمن گو انجام دهید، خرید Pokecoins یا همان سکه های این بازی است. این سکه ها برای خرید تجهیزاتی هایی مثل Poke Ball، Incense، Lures، Egg، Incubators و... در درون بازی به کار می رود. قیمت این سکه ها به ازای هر ۱۰۰ عدد ۹۹ سنت و به ازای ۱۴۵۰۰ سکه ۹۹٫۹۹ دلار است. شما با ۱۰۰ عدد سکه می توانید ۲۰ عدد Poke Ball خریداری کنید. همانطور که مشاهده می کنید قیمت تجهیزات موجود در بازی به شدت گران است و هر کسی حاضر نیست برای خرید آن ها پول بدهد.

اما ترفندی وجود دارد که کاربران اندروید می توانند با استفاده از آن در بازی پوکمن گو سکه (Pokecoin) رایگان به دست آورند. برای انجام این کار شما باید اپلیکیشن Google Opinion Rewards را روی گوشی خود نصب کنید. پس از نصب این اپلیکیشن هر زمان که یک نظرسنجی مربوط موجود باشد، شما از طریق دریافت نوتیفیکشن آگاه می شوید. تعداد سوالات این نظرسنجی ها معمولا کمتر از ۱۰ عدد است و پرکردن هر کدام حدود یک دقیقه زمان می برد.

با پر کردن هر کدام از این نظرسنجی ها، شما در گوگل پلی استور مبلغ ۱ دلار اعتبار به صورت رایگان برای خرید درون برنامه ای (خرید تجهیزات موجود در بازی ها) دریافت می کنید. با گذشت زمان و ادامه این کار شما می توانید اعتبار لازم را برای خرید سکه های بازی پوکمن گو به دست آورید. فقط کافیست شما چند دقیقه وقت گذاشته و به چند سوال ساده پاسخ دهید.

برای دانلود و نصب این اپلیکیشن اینجا کلیک نمایید. این اپلیکیشن فقط برای دستگاه های اندرویدی وجود دارد و کاربرانی که گوشی آیفون دارند شانس بهره مندی از چنین مزیتی را نخواهند داشت. این اپلیکیشن فقط در گوگل پلی استور موجود است.

ارسال نظر