پیش از کاهش ورژن iOS 10 چه کنیم؟

بسیاری مردم از iOS 10 رضایت دارند، یا حداقل کسانی که تا به حال آن را تجربه کردند این چنین عنوان کرده اند. با این حال، به نظر می رسد پس از این که اخباری در مورد انتشار یک جیلبریک در مورد iOS 9.3.2 منتشر شد، این علاقه کاهش یافته است.

پیش از کاهش ورژن iOS 10 چه کنیم؟

به گزارش کلیک، ممکن است که اکثر کاربران شروع کنند تا نسخه نرم افزار خود را کاهش دهند. با این حال، شما باید بدانید که دو راه برای کاهش ورژن نرم افزار گوشی تان وجود دارد. می توانید از گزینه "clean and simple restore" استفاده کنید، که تمام اطلاعات گوشی را پاک می کند و دستگاه مجددا شورع به کار می نماید. گزینه دیگر به روز رسانی است، که به شما اجازه می دهد تا شما بیشتر تنظیمات و داده های خود را نگه دارید.

البته، فراز و نشیب برای هر یک از این دو راه وجود دارد، اما این طور که به نظر می رسد بسیاری از کاربران گزینه اول را بهتر می دانند و بیشتر استفاده کرده اند. با این کار نه تنها می توانید ورژن نرم افزاری گوشی خود را کاهش دهید، بلکه این فرصت را نیز دارید که گوشی خود را از تمام اطلاعات و تنظیمات گذشته پاک کنید. هم چنین تضمین می کند که گوشی آن طور که شما انتظار دارید، کار می کند.

به روز رسانی ممکن است قسمتی از داده های شما را ذخیره کند، نه همه آن را. به عنوان مثال، قادر نخواهید بود تاریخچه پیغام ها و یا برنامه تلفن خود را نگه دارید. هم چنین، ممکن است با اختلالاتی در عملکرد نرم افزارهایی مانند پخش کننده موسیقی مواجه شوید. اگر چه اگر شما از iCloud استفاده کنید، مشکلی در بازگردانی اطلاعاتتان وجود نخواهد داشت.

به خاطر داشته باشید که اگر شما هم اکنون هم iOS 10 را نصب کرده اید و یک نسخه پشتیبان تهیه نموده اید، قادر نخواهید بود از آن در نسخه کاهش یافته گوشی خود استفاده کنید. اگر می خواستید که با این وضعیت پیچیده مواجه نشوید، باید یک پشتیبان از نسخه iOS 9 تهیه می کردید. به هر حال استفاده از هر دو روش گفته شده مزایا و معایبی دارد که تصمیم گیری را بر عهده کاربر می گذارد که کدام روش برایش کمتر خسارت به بار می آورد.

ارسال نظر