توسن آکادمی وبینار آموزشی شناخت توانایی ها را برگزار می‌کند

برگزاری وبینار آموزشی شناخت توانایی ها با رویکرد توسعه فردی

توسن آکادمی وبینار آموزشی شناخت توانایی ها را برگزار می‌کند

وبینار آموزشی «شناخت توانایی­ها» با رویکرد رشد و توسعه فردی توسط توسن آکادمی برگزار می­شود.

توسن آکادمی با هدف انتقال دانش و تجربه در مهرماه 1400 توسط شرکت توسن راه‌اندازی شده است. مهمترین ماموریت توسن آکادمی، توسعه یادگیری و کسب تجربه برای یاری رساندن به دانشجویان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و کارجویان برای ورود به بازار کار است.

برگزاری دوره‌های آموزشی و وبینارهای تخصصی با رویکرد رشد و توسعه فردی یکی از مهمترین برنامه‌های توسن آکادمی است؛ در خلال برپایی این دوره‌ها علاوه بر بیان مباحث تئوری به بخش عملیاتی و اجرایی نیز توجه ویژه‌ای می‌شود تا فراگیران با انجام پروژه‌های واقعی، تجربه برخورد با چالش‌های کسب و کار را نیز کسب کنند.

گفتنی است، ورود به توسن آکادمی برای تمام علاقه‌مندان آزاد است و دانشجویان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و کارجویان می‌توانند به راحتی از خدمات و آموزش‌های آن بهره‌مند شوند.

دوره آموزشی سه روزه شناخت توانایی‌ها با تدریس امیر مهرانی، مدیرعامل شرکت توسعه و تحول سازمانی همرو، از روز سه‌شنبه 21 آذرماه 1402 به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

این رویداد آموزشی شامل موضوعات خودشناسی و طراحی مسیر آینده است و در این دوره به اهمیت شناخت قابلیت‌ها، استعدادها و توانایی­های فردی برای برنامه ریزی و طراحی مسیر رشد و توسعه فردی در آینده پرداخته می‌شود.

از آنجا که نحوه مواجه افراد با چالش‌ها و دشواری‌ها در فرایند رشد فردی یا انتخاب مسیر شغلی، یکی از تصمیم­های تاثیرگذار افراد در مسیر توسعه محسوب می‌شود، توسن آکادمی با برگزاری دوره‌های آموزشی و وبینارهای تخصصی فراگیران را در طراحی مسیر آینده و توسعه فردی یاری می‌رساند.

گفتنی است، وبینار آموزشی «شناخت توانایی­ها» شامل سه جلسه 2 ساعته است که در روزهای 21 و 28 آذر و 5 دی ماه از ساعت 17:00 الی 19:00  از طریق پلتفرم ایسمینار برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این وبینار می‌توانند با استفاده از کد Resane از تخفیف 40 درصدی برای شرکت در این دوره اقدام کنند و ثبت‌نام خود را از طریق این لینک تکمیل کنند. 

 

ارسال نظر