نحوه اطلاع از باقی مانده اینترنت رایتل با ۴ روش

اگر از سیم‌کارت رایتل استفاده می‌کنید و روش‌های اطلاع از باقی مانده اینترنت رایتل را نمی‌دانید ما ۴ روش سریع این کار را به شما آموزش می‌دهیم.

نحوه اطلاع از باقی مانده اینترنت رایتل با ۴ روش

اگر بسته اینترنت رایتل خریداری کرده‌اید، بهتر است از حجم اینترنت مصرقی و باقیمانده اینترنت خود اطلاع کسب کنید، چرا که ممکن است پس از اتمام بسته اینترنت شما بصورت آزاد محاسبه شود. ۲ روش زیر نحوه اطلاع از باقی مانده اینترنت رایتل را به شما آموزش می‌دهد که ۲ روش اول بدون نیاز به اتصال اینترنت و ۲ روش آخر نیاز به اتصال اینترنت دارد.

روش‌های اطلاع از باقی مانده اینترنت رایتل

۱. کد دستوری رایتل برای باقیمانده اینترنت

ابتدا کد #144* را وارد کرده و گزینه تماس را بزنید. سپس گزینه 2 را وارد کرده و Send را بزنید. فورا پیامکی حاوی اطلاعات باقی‌مانده بسته اینترنت رایتل برای شما ارسال می‌شود.

با این کد Ussd ، بدون اینکه لازم باشد به اینترنت وصل باشید می‌توانید استعلام اینترنت باقیمانده خود را از طریق پیامک بگیرید.

۲. ارسال پیامک به ۲۰۲۰ برای استعلام اینترنت

می‌توانید برای شماره ۲۰۲۰ عبارت view internet را بنویسید و اس‌ام‌اس کنید. به محض دریافت پیامکی برای شما ارسال می‌شود که باقی مانده اینترنت رایتل را به اطلاع شما می‌رساند.

۳. اطلاع از باقی مانده اینترنت در برنامه رایتل من

اپلیکیشن MyRightel برای نسخه‌های اندروید و ios ارائه شده تا کاربران این اپراتور بتوانند مدیریت کامل سیم کارت خود را به عهده بگیرند. امکان خرید شارژ و بسته اینترنت و اطلاع از باقیمانده شارژ و اینترنت از ویژگی‌های این نرم‌افزار است.

بعد از نصب این برنامه وارد آن شوید و در صفحه اصلی گزینه وضعیت بسته های من را انتخاب کرده و باقیمانده اینترنت رایتل را ببینید. البته برای این روش دسترسی به اینترنت لازم است.

۴. استعلام اینترنت باقیمانده در سایت رایتل

در صورت دسترسی به اینترنت، به وبسایت my.rightel.ir/login مراجعه نمایید. سپس شماره همراه خود و کد امنیتی را وارد کنید. سپس اطلاعات جامعی درباره حجم مصرفی و اینترنت باقیمانده شما نمایش داده می‌شود.

همچنین بخوانید: کدهای دستوری باقیمانده شارژ همراه اول، ایرانسل و رایتل

ارسال نظر