آموزش چگونگی ارسال استیکرهای سلفی در اینستاگرام

رسانه کلیک - اگر نمی‌توانید استیکر مناسبی را که بتواند نشان‌دهنده حالات و احوال شخصی شما در هر لحظه باشد، می‌توانید از قابلیت جدید استیکرهای سلفی که اینستاگرام در بخش پیام‌های دایرکت خود در اختیار کاربران قرار داده است استفاده کنید.

آموزش چگونگی ارسال استیکرهای سلفی در اینستاگرام

استفاده از قابلیت استیکرهای سلفی در اینستاگرام این امکان را به کاربران می‌دهد تا بتوانند استیکرهای مختلفی را که قابلیت انیمیشنی شدن نیز دارند با استفاده از تصویر خود ایجاد کننده و از آن‌ها در پیام‌های دایرکتی که برای دیگران ارسال می‌کنند استفاده کنند.

توجه داشته باشید که این قابلیت تنها به شرطی که شما پیام‌رسان اینستاگرام را آپدیت کرده باشید در دسترس خواهد بود. پس برای استفاده از آن ابتدا پیام‌رسان اینستاگرام خود را به روز رسانی کنید.

برای استفاده از قابلیت استیکرهای سلفی در اینستاگرام، ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود (فرقی ندارد اندرویدی باشد یا آیفون) باز کنید. وارد صفحه پروفایل خود شده و روی منوی همبرگری که در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید. از منوی باز شده روی گزینه Setting کلیک کنید و گزینه Update Messaging را انتخاب کنید.

اینستاگرام در این صفحه روی گزینه Update Messaging را انتخاب کنید.

اینستاگرام با کلیک روی این گزینه یک آیکون جدید به جای آیکون مربوط به پیام‌های دایرکت برای شما نمایش داده می‌شود. روی این آیکون کلیک کنید تا وارد صفحه پیام‌های دایرکت بشوید.

اینستاگرام پیام مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اینستاگرام در این قسمت روی آیکون + که در کنار جعبه متنی قرار دارد کلیک کنید.

اینستاگرام روی آیکون GIF مانند تصویر زیر کلیک کنید.

از فهرست باز شده روی گزینه Selfie کلیک کنید.

استیکرهای سلفی با کلیک روی این گزینه جدیدی در اختیار شما قرار داده می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید استیکر سلفی خود را ضبط کرده و آن را ارسال کنید. فقط توجه داشته باشید که دوربین گوشی را باید طوری جلوی صورت خود بگیرید که کل صورت شما در تصویر مشخص باشد. اینستاگرام به صورت کاملاً خودکار یک پس‌زمینه رنگی برای تصویر شما در نظر می‌گیرد.

برای اینکه بتوانید استیکر خود را شبیه به اموجی‌ها درست کنید روی اموجی مورد نظر خود کلیک کنید. مانند تصویر زیر.

استیکرهای سلفی وقتی عملیات ایجاد استیکرهای سلفی به پایان رسید ویدیویی ضبط شده مدام از اول تا آخر نمایش داده می‌شود. یعنی نمایش استیکر به صورت حلقه‌وار و تکرار شونده خواهد بود.

اگر از نتیجه کار راضی نبودید می‌توانید روی گزینه Retake کلیک کنید تا دوباره از اول استیکر را بسازید. در صورتی که از نتیجه راضی بودید روی گزینه Save Sticker کلیک کنید تا استیکر ایجاد شده ذخیره شود. برای ارسال آن می‌توانید روی گزینه Send کلیک کنید.

استیکرهای سلفی با کلیک روی گزینه Send استیکر در صفحه chat نمایش داده می‌شود.

استیکرهای سلفی برای ایجاد استیکرهای سلفی جدید همین مسیر را دوباره طی کنید. استیکرهایی که قبلاً ایجاد کرده‌اید را می‌توانید در بخش Saved Stickers پیدا کنید.

ارسال نظر