دو اکانت whatapp در یک گوشی دو سیم کارته آندرویدی

آیا داشتن دو اکانت واتساپ در یک گوشی دو سیم کارته امکان پذیر است؟

دو اکانت whatapp در یک گوشی دو سیم کارته آندرویدی

کلیک - در این مطلب قصد داریم به آموزش ایجاد دو اکانت واتس آپ در گوشی‌های دو سیم کارته آندرویدی بپردازیم نکته جالب اینجا است که این روش نیازی به روت کردن گوشی ندارد. این ترفند در گوشی‌های تک سیم کارته هم جواب می‌دهد، امتحان کنید.

اول از همه باید بگوییم که ممکن است این روش در تعداد کمی از گوشی‌ها جواب ندهد

مراحل کار به این صورت است

۱٫ همانطور که در شکل می‌بینید به قسمت setting بروید

۱۱

۲٫ در صفحه بعدی user setting را انتخاب کنید.

۵۵

به یاد داشته باشید که ما قصد داریم دو اکانت واتس آپ را در یک گوشی اندرویدی ایجاد کنیم و می‌خواهیم این کار را بدون روت کردن گوشی انجام دهیم؛ ما برای انجام این کار باید بر روی گوشی آندرویدی خود یک محیط کاربری مجزا ایجاد کنیم

۳٫ کاربر جدید را اضافه کنید

این ترفندی که بسیاری از افراد از آن اطلاعاتی ندارند. در نسخه Lollipop (آبنبات چوبی) آندروید درست شبیه کامپیوتر گزینه‌ای برای اضافه، حذف و یا تغییر کاربر آندروید وجود دارد

۴۴

۴٫ برای اینکه بتوانید در یک گوشی دو اکانت واتس آپ داشته باشید باید کاربر جدید را پیکر بندی کنید.

با کلیک کردن بر روی گزینه next به سادگی می‌توانید کاربر جدید را پیکر بندی کنید و وقتی که این کار را انجام دادید تقریبا همه چیز برای ایجاد دو اکانت بر روی یک گوشی آماده است.

۳۳

۵٫ تبریک؛ اکنون شما دو اکانت واتس آپ را بر روی یک گوشی ایجاد کرده‌اید.

۴۴

حالا می‌توانید وارد حساب کاربری جدید شوید و واتس آپ را نصب کنید. وقتی که واتس آپ را نصب کردید، بلافاصله SMS تایید را دریافت می‌کنید. به دلیل اینکه گوشی شما دو سیم کارته است می‌توانید بدون هیچ مشکلی SMS تایید را دریافت کنید و وارد اپلیکیشن شوید و به همین راحتی می‌توانید بر روی یک گوشی دو اکانت واتس آپ داشته باشید. لطفا این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع: techtiptricks

ارسال نظر