آموزش نحوه خواندن پیام ها در تلگرام بدون خوردن تیک دوم

رسانه کلیک - بسیاری از افراد تمایل دارند پیامی که در تلگرام دریافت کرده اند را بخوانند، اما بدون اینکه طرف مقابل متوجه شود که پیام دریافتی را خوانده است. پس اگر شما هم تمایل دارید پیام ها را بدون خواندن دو تیک در تلگرام بخوانید، با ما تا آخر این مطلب همراه باشید.

آموزش نحوه خواندن پیام ها در تلگرام بدون خوردن تیک دوم

در ادامه مطلب نحوه خواندن پیام ها در تلگرام بدون خوردن تیک دوم، می پردازیم.

آموزش نحوه خواندن پیام ها در تلگرام بدون خوردن تیک دوم

آموزش نحوه خواندن پیام ها در تلگرام بدون خوردن تیک دوم

همان طور که می دانید در پیام رسان تلگرام یک ویژگی دریافت متن وجود دارد،بعد از دریافت پیام یک تیک به معنی ارسال پیام، بعد از خواندن پیام دو تیک خورده می شود. بنابراین هنگامی که در تلگرام یک پیام دریافت شود و شما آن را باز کنید یا بخوانید، آن پیام برای فرستنده دو تیکی می‌شود.

پس زمانی که برای فرستنده پیام ارسالی دو تیکی می شود، فرستنده متوجه می شود که پیام ارسالی توسط گیرنده خوانده شده است. این در حالی است که گاهی تمایل نداریم، فرستنده متوجه شود که پیامش را خوانده ایم. سوالی که برای اغلب کاربران تلگرام پیش می آید، آیا راهی وجود دارد که فرستنده متوجه خواندن پیام ارسالی خود توسط گیرنده نشود؟

پاسخ مثبت است، راه حلی وجود دارد که بدون تیک دوم خوردن شما می توانید پیام ارسالی در تلگرام خود را بخوانید. در اینجا ما قصد داریم به شما بگوییم که چگونه می توانید از این ترفند استفاده کنید، با خیالی آسوده پیام های دریافتی را بخوانید و هر زمانی که تمایل داشتید به آن ها پاسخ دهید.

ترفند خواندن پیام ارسالی در تلگرام بدون خوردن تیک دوم

در حال حاضر که اینترنت گوشی شما وصل است، یک پیام از طرف شخصی برای تلگرام شما ارسال می شود. شما قصد دارید پیام را بخوانید، اما پیام برای شخص فرستنده دو تیک نخورد.

برای انجام این کار مراحل زیرا دنبال کنید:

1- در گام نخست باید نوتیفیکیشن بار گوشی خود را حذف کنید.

2- مطمئن شوید که گوشی شما به اینترنت متصل نیست.

3- دکمه اپلیکیشن های اخیر (Recent Apps) را بزنید.

4- در این مرحله برنامه تلگرام را از لیست اپلیکیشن‌های اخیر گوشی خود حذف کنید.

5- وارد برنامه تلگرام خود شوید و با خیال راحت پیام مورد نظر را مطالعه کنید.

6- پس از خواندن پیام دریافتی از برنامه تلگرام خود خارج شوید.

7- باید در این مرحله بار دیگر دکمه اپلیکیشن های اخیر (Recent Apps) را بزنید.

8- باز هم برنامه تلگرام را از لیست اپلیکیشن‌های اخیر حذف کنید.

9- در پایان اینترنت گوشی خود را متصل کنید.

آموزش نحوه خواندن پیام ها در تلگرام بدون خوردن تیک دوم با انجام مراحل بالا شما به راحتی می توانید پیام دریافتی در تلگرام خود را بدون دو تیک خوردن بخوانید. بهتر است بدانید، بعد از اتصال گوشی به اینترنت و رفتن به برنامه تلگرام، این موضوع سبب نمی شود که دو تیک برای پیام خوانده شده بخورد. اما اگر وارد پنجره گفتگویی که پیام جدید در آن ارسال شده بود، بشوید پیام دارای دو تیک می شود.

ارسال نظر