موبایل خود را به آیینه ای هوشمند تبدیل کنید

با تبلا یا موبایل خود، آینه ای برای مرور فعالیت های روزمره صبحگاهی تان بسازید.

موبایل خود را به آیینه ای هوشمند تبدیل کنید

به گزارش کلیک، با استفاده از این آینه، دیگر لازم نیست کارهای روزانه تان را بر روی کاغذهای چسبان بنویسید. هانا میتل استد، یک تبلت اندرویدی قدیمی را برای نمایش ساعت، آب و هوا و سایر اطلاعات در پس زمینه ای تاریک با نوشته هایی درخشان برنامه ریزی کرده است. اگر دستگاه را پشت یک آینه دو طرفه قرار دهید فقط نوشته ها مشخص خواهند بود. به گفته هانا، ظاهر شدن پیامی درباره مسواک زدن دندان های تان بر روی یک آینه، این حس را به شما القا می کند که این آینه از آینده آمده است. می توانید برای ساخت آینه هوشمند خودتان برنامه متن باز آن را دانلود کنید یا به منظور انجام کارهای بیشتر، این برنامه را بهینه سازی کنید. مثلا هانا برنامه را برای خودش طوری طراحی کرده که می تواند به منظور تشخیص حالت رفتاری اش، صورت او را تجزیه و تحلیل کند. ساخت این آینه دو ساعت زمان می برد و روش ساخت آن آسان است.

مواد لازم
یک تبلت یا تلفن هوشمند
آینه دوسویه آکریلیک
مداد
قیچی
کاغذ ساختمانی مشکی
چسب مایع
نوار چسب دو طرفه
دریل
قلاب یا میخ

روش ساخت
۱) برنامه کاربردی Home Mirror را دانلود کرده و آن را بر روی دستگاه اندرویدی خود باز کنید. روشنایی صفحه نمایش را روی حداکثر قرار دهید. اگر قصد دارید از دستگاه تان به طور دائمی به عنوان آینه استفاده کنید، هر آنچه را که می توانید از دستگاه پاک نمایید.

۲) کاغذ ساختمانی مشکی را اندازه گیری کرده و طوری آن را برش بزنید که به جز اندازه دستگاه و فضای ۱٫۲۷ سانتیمتری اطراف آن، تمام پشت آینه را بپوشاند.

۳) به اندازه کافی چسب مایع بر روی کاغذ بمالید و آن را به آینه بچسبانید، به آهستگی موقیعت آن را تنظیم کرده و حداقل ۱۵ دقیقه صبر کنید تا خشک شود.

۴) یک نوار کاغذی به ارتفاع دستگاه و با سه برابر عرض آن برش بزنید و با استفاده از چسب مایع، یک طرف نوار بریده شده را به لبه خارجی بخشی از آینه که پوشانده نشده بچسبانید.

۵) چسب های دو طرفه را در پایین و طرف دیگر دستگاه بچسبانید و سپس نوار کاغذی برش داده شده را بر روی این چسب های دو طرفه قرار و فشار دهید تا بچسبد و یک پاکت تشکیل شود.

۶) مطمئن شوید که هیچ نوری به پشت آینه نفوذ نمی کند. سپس مواد زائد مانند کارتن و کاغذ باطله را به عنوان حفاظ و فاصله دهنده از دیوار، در پشت آینه قرار دهید و با دریل سوراخ های کوچکی در بالای آن برای قلاب و یا میخ ایجاد کنید. به هنگام دریل کاری حواس تان را کاملا جمع کنید؛ زیرا آکریلیک آینه به راحتی ذوب می شود و ممکن است اطراف مته را بپوشاند.

۷)دستگاه اندرویدی را داخل پاکت ایجاد شده قرار دهید و آینه خود را در فاصله ای که بتوانید دستگاه تان را شارژ کنید آویزان کرده و حاصل کار را مشاهده کنید.

منبع:techspot

ارسال نظر