تماشای فیلم های یوتیوب به صورت دسته جمعی از نقاط مختلف

بسیاری از وب سایت ها به شما امکان همگام سازی و به اشتراک گذاری فیلم های یوتیوب برای تماشا با دوستان راه دورتان را می دهند، اما این سه وب سایت مورد علاقه ما هستند.

تماشای فیلم های یوتیوب به صورت دسته جمعی از نقاط مختلف

به گزارش کلیک، اخیراً سایت هایی تاسیس شده اند که امکان دیدن ویدئو های یوتیوب را به شکل متفاوتی به افراد می دهند. این سایت ها به شما این امکان را می دهند که بتواند با دوستان خود از راه دور یک ویدئوی مشترک را تماشا کنید.
در این قسمت تعدادی از سایت هایی که برای شما امکان همگام سازی پخش فیلم های یوتیوب در میان دوستانتان را فراهم می کند، به شما معرفی می کنیم. تمام این سایت ها رایگان هستند، اما این سایت ها به این خاطر انتخاب شده اند که طراحی خوب و کاربرد آسانی دارند. یعنی آن ها را به این دلیل انتخاب کردیم که فاقد تقاضای رجیستر هستند و تبلیغات ندارند و یا حداقل پر از آگهی تبلیغاتی نیستند. در پایان، سه مورد از بهنرین وب سایت ها را یافتم: Let's Gaze ، MyCircle.tv و ShareTube. اجازه دهید به هر کدام نگاهی بیندازیم:

وب سایت Let's Gaze
هنگامی که شما وارد وب سایت Let's Gaze می شوید، با یک طراحی ساده و زیبا روبه رو می شوید. می توانید بر روی دکمه Start Gazing کلیک نمایید و یا یک ویدئو نسخه ی نمایشی سریع تماشا کنید. با انتخاب گزینه اول شما می توانید از یک دوست برای تماشای فیلم یوتیوب و یا یک ویدیوی واقع بر روی کامپیوتر خود دعوت کنید. شما می توانید از طریق فیس بوک یا ایمیل دعوت ارسال کنید و یا می توانید آن را کپی و جایگذازی کنید و آن را به هر طریقی که می خواهید ارسال کنید. هنگامی که دوست شما لینک را باز می کند، شما می توانید آن را در آدرس URL یوتیوب جا گذاری کرده و یک ویدیو را اجرا کنید. اگر شما یک فایل واقع بر کامپیوتر خود را در Let's Gaze باز کنید، هم شما و هم دوستتان به یک نسخه محلی از آن ویدئو نیاز خواهید داشت.
Let's Gaze یک پنجره بزرگ پخش ویدئو بدون هیچ گونه تبلیغات در هم زننده نمایش را نشان می دهد. این وب سایت یک پنجره چت ویدوئویی کوچک را نمایش می دهد که شما می توانید آن را باز و بسته کنید.هر دو نفر می توانند ویدئو را کنترل کنند(متوقف کنند و جلو و عقب ببرند ) اما تنها کسی که دعوت را می فرستد می تواند ویدیو دیگری را انتخاب کند. اشکال Let's Gaze این است که اشتراک گذاری آن تنها به یک نفر دیگر محدود است و اجازه ایجاد پخش لیست را به شما نمی دهد. و تنها در کامپیوتر کار می کند و نه در تبلت و تلفن.

lets-gaze

وب سایتMyCircle.tv
MyCircle.tv حداقل طراحی از سه وب سایت مورد علاقه من در اینجا را دارد، اما متنوع ترین آن هاست. صفحه ورودی پر از تصاویر هنری دخیره شده است، و سپس صفحه پخش دارای دو تبلیغات بزرگ است. اما اگر شما مایل به قرار دادن تبلیغات باشید، شما قادر خواهید بود آن ها را نه تنها در فیلم های یوتیوب بلکه در محتوای لینک های Dailymotion، Vimeo و SoundCloud به اشتراک بگذارید.
برای شروع کار با MyCircle.tv، یک آدرس از یکی از سایت های بالا را وارد کنید و سپس دیگران از طریق فیس بوک، توییتر و یا ایمیل برای پیوستن به "صفحه شخصی" خود دعوت نمایید. همچنین شما می توانید کد صفحه شخصی را که دوستان تان می توانند از آن برای پیوستن به یک صفحه شخصی به صفحه اصلی MyCircle.tv استفاده کنند به اشتراک بگذارید.
وب سایت MyCircle.tv قابلیت چت تصویری را ندارد اما چت باکسی برای چت مبتنی بر متن و گزینه ای برای فعال ساختن چت صوتی دارد. این سرویس در دستگاه های تلفن همراه اما نه با قابلیت چت صوتی کار می کند. شما می توانید لیست پخش ایجاد نمایید و بیش از یک نفر دیگر را دعوت نمایید. همچنین شما می توانید محیطی تنظیم کنید که به همه کاربران اجازه کنترل پخش ویدئو و یا قفل آن را می دهد به این ترتیب تنها سازنده صفحه شخصی می تواند ویدیو را کنترل کند.

main

وب سایت ShareTube
ShareTube ساده ترین مورد از سه وب سایت مذکور است. این وب سایت تنها برای فیلم های یوتیوب بکار می رود و این امکان را فراهم می کند تا تنها با کپی و جایگذاری و اشتراک گذاری نام صفحه شخصی خود دیگران را دعوت نمایید. همچنین تنها قابلیت چت متنی را دارد و نه قابلیت چت صوتی یا ویدئویی و در دستگاه های تلفن همراه کار نمی کند. با این حال، شما می توانید، چندین نفر را به صفحه شخصی خود دعوت کنید و لیست پخش ایجاد کنید.
برای راه اندازی یک صفحه شخصی در ShareTube، لازم است آن را نامگداری کنید (فقط حروف و اعداد - بدون فاصله) و بر روی دکمه" Make a room " کلیک نمایید. سپس لازم است یک نام کاربری برای اهداف چت انتخاب نمایید، اما نیازی به ثبت آن از طریق ایمیل و یا هر چیز دیگری ندارید. با ایجاد صفحه شخصی، سپس می توانید آدرس URL یوتیوب را برای شروع تماشای ویدئو و یا جستجو یوتیوب برای پیدا کردن ویدیو وارد کنید.
شما یک دکمه برای دعوت از دیگران پیدا می کنید. بدین ترتیب، می توانید آدرس URL را از مرورگر خود کپی و جایگذاری کنید و آن را برای دوستان خود ارسال نمایید. و یا فقط می توانید به آن ها نام صفحه شخصی خود را بگویید، بدین ترتیب آن ها می توانند وارد ShareTube شده و به صفحه شخصی شما بپیوندند.

sharetube-banner

منبع: insider

ارسال نظر