چگونه بدون آنفالو کردن، از نمایش پست‌‌های برخی افراد در فید اینستاگرام خود جلوگیری کنیم؟

رسانه کلیک - با قابلیت Mute اینستاگرام می‌توان نمایش پست‌های افرد خاص در فید خود را متوقف کرد. در ادامه این مطلب نحوه استفاده از این قابلیت‌ را به شما آموزش می‌دهیم. همراه ما باشید.

چگونه بدون آنفالو کردن، از نمایش پست‌‌های برخی افراد در فید اینستاگرام خود جلوگیری کنیم؟

اینستاگرام که به یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب در میان کاربران تبدیل شده، هر بار با آپدیت‌های جدید، قابلیت‌های کاربردی و جذابی را به اپلیکیشنش اضافه می‌کند. یکی از این قابلیت‌های جدید، امکان Mute کردن بوده که توسط آن می‌توانید از نمایش فعالیت افرادی که فالو کرده‌اید، جلوگیری کنید. در واقع این قابلیت برای زمانی کاربردی است که نه می‌خواهید فرد مورد نظر را آنفالو کنید و نه می‌خواهید پست‌هایی را که منتشر می‌کند، ببینید.

فیسبوک و توییتر پیش‌تر قابلیت Mute را علاوه بر گزینه آنفالو به کاربر ارایه می‌دادند و این در حالی بود که در اینستاگرام گزینه Mute تنها برای بخش استوری وجود داشت. ( چگونه در اینستاگرام استوری افراد را بدون اطلاعشان مشاهده کنیم! )

در صورتی که می‌خواهید از قابلیت Mute اینستاگرام برای متوقف کردن نمایش پست افراد در فید خود استفاده کنید، مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  1. جدیدترین نسخه از اینستاگرام را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید. (دقت کنید قابلیت Mute اینستاگرام ممکن است برای برخی کاربران هنوز فعال نشده باشد و به گفته اینستاگرام در طی 7 روز آینده در دسترس همه قرار می‌گیرد.)
  2. برنامه را باز کرده و وارد پروفایل فردی که می‌خواهید Mute کنید، بشوید.
  3. بالای صفحه پروفایل شخص مورد نظر بر روی آیکون سه نقطه کلیک کنید.

قابلیت mute اینستاگرام

  1. در میان گزینه‌های نشان داده شده، بر روی Mute کلیک کنید.

قابلیت mute اینستاگرام

  1. در این بخش می‌توان با انتخاب گزینه مورد نظر، پست‌ها و استوری‌های فرد را Mute کرد.

قابلیت mute اینستاگرام

با Mute کردن فرد خاصی در اینستاگرام، پست‌های وی در فید برای شما نمایش داده نمی‌شود. البته با وارد شدن به پروفایل شخص، می‌توان به پست‌های منتشر شده دسترسی داشت. همچنین در صورتی که فرد Mute شده، شما را به هر طریقی منشن کند، برای پست‌های شما کامنت بگذارد و یا فعالیت‌هایی در این زمینه داشته باشد، اعلان مربوط به این موارد را دریافت خواهید کرد.

نظر شما در رابطه با قابلیت Mute اینستاگرام چیست؟ آیا این ویژگی برایتان فعال شده است؟

ارسال نظر