چگونه بدون از دست دادن اطلاعات از iOS 11 به iOS 10.3.2 دانگرید کنیم؟

به روز رسانی iOS 11، به روز رسانی هیجان انگیز اپل است که چند روزی است در دسترس قرار گرفته است. این به روزرسانی با وجود تمام ویژگی های خوب هنوز در نسخه beta 1 قرار دارد و مشکلات بسیار زیادی خواهد داشت. اگر شما به iOS 11 رفته‌اید ولی حالا قصد دارید به نسخه iOS 10.3.2 بروید، راه حل آسانی وجود دارد.

چگونه بدون از دست دادن اطلاعات از iOS 11 به iOS 10.3.2 دانگرید کنیم؟

کلیک -به روزرسانی جدید آیفون iOS 11 ، ویژگی های بسیار خوبی دارد. به روز رسانی کنترل سنتر، اپ استور، موزیک پلیر و بسیاری از قسمت های دیگر را می توان نتیجه این به روزرسانی نرم افزاری دانست. این به روزرسانی در نسخه بتا ۱ قرار دارد و بدون شک این به روزرسانی نرم افزاری نیز مانند هزاران نمونه دیگر دارای مسائل و مشکلاتی خواهد بود که در نسخه های بعدی برطرف خواهد شد. اگر شما آیفون خود را به iOS 11 به روز کرده اید و می خواهید به نسخه قبلی بازگردید راه بسیار ساده ای برای این کار وجود دارد.

اول کار و قبل از شروع هر کاری باید از اطلاعات آی پد و یا آیفون خود یک نسخه بک آپ داشته باشید تا در صورت از بین رفتن اطلاعات شما نگران چیزی نباشید. اگر شما نسخه پشتیبان از اطلاعات خود ندارید می توان از راهی اطلاعات خود را حفظ کنید و به iOS 10.3.2 منتقل شوید. برای این کار شما می توانید بر روی مک و یا ویندوز خود آخرین ورژن iTunes را نصب کنید. شما هم چنین نیاز دارید ورژن iOS 10.3.2 که برای دستگاه شما وجود دارد را داشته باشید.

شما باید حالت Find My iPhone را خاموش کنید که این قسمت در تنظیمات iCloud قرار دارد. بعد از انجام دادن این مراحل گوشی هوشمند خود را خاموش کنید و گوشی خود را به کامپیوتر خود متصل کنید و در همین حین دکمه هوم را پایین نگاه دارید، اگر آیفون ۷ و یا ۷ پلاس داری می توانید دکمه های تنظیم صدا را نگاه دارید، باید این دکمه را نگاه دارید و اتصال را برقرار کنید تا صفحه Plug into iTunes screen ظاهر شود. می توانید گوشی را بر روی حالت DFU قرار دهید و همین مراحل را طی کنید.

در این قسمت شما باید گوشی هوشمند خود را به iOS 10.3.2 ببرید، هنگامی که بر روی گزینه Upgrade در iTunes کلیک می کنید باید Shift را از روی کیبورد پایین نگه دارید. در هنگام پایین نگاه داشتن Shift فایل مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید. دیگر نیازی نیست به دنبال فایل های خود بروید چون فایل های شما به صورت خودکار بک آپ گرفته شده است. البته باید به این موضوع دقت کنید، اگر در به روز رسانی نرم افزاری خود به iOS 11 از نسخه پشتیبان استفاده کرده اید برای رفتن از ۱۱ به ۱۰ دیگر نمی توانید از فایل های پشتیبان استفاده کنید. شما از اینجا می توانید فایل به روز رسانی اپل iOS beta را دریافت کنید.

ارسال نظر