چگونه از طریق مک بوک در اینستاگرام عکس آپلود کنیم؟

تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام را فروشندگان تشکیل می‌دهند. این کاربران برای فروش بهتر، تصاویر هنری با افکت‌های مختلفی را باید از محصولات در صفحه اینستاگرام بارگذاری کنند. از آنجا که ویرایش عکس با گوشی‌ سخت است لذا امکاناتی فراهم شده تا کاربران بتوانند از طریق PC، سیستم‌های رومیزی و لپ تاپ عکس‌های خود را آپلود کنند. در ادامه با آموزش آپلود عکس در اینستاگرام از طریق مک بوک با کلیک همراه باشید.

چگونه از طریق مک بوک در اینستاگرام عکس آپلود کنیم؟

کلیک - برای این منظور ابتدا نرم افزار uploader for instagram را از اپل استور دانلود و نصب کنید. این برنامه ابزاری کمکی برای مدیریت اینستاگرام از طریق دسکتاپ است. برای دانلود این نرم افزار می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

وارد نرم افزار شده و نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود را وارد کنید. پس از اینکه این برنامه تایید هویت را انجام داد، صفحه خانگی اینستاگرام‌تان نمایش داده می‌شود. همانند زمانی که با گوشی اینستاگرام خود را باز کرده‌اید، می‌توانید پست سایر کاربران را ببینید و آنها را لایک کرده و یا کامنت بگذارید.

هنگامی که وارد نرم افزار بشوید، یک شکلک به شکل آدمک وجود دارد که با کلیک بر روی آن وارد صفحه شخصی‌تان در اینستاگرام خواهید شد. پایین این آیکون، یک فلش رو به بالا قرار دارد که در حقیقت میانبر آپلود عکس در اینستاگرام از طریق مک بوک است.

بر روی این آیکون کلیک کنید، اکنون گزینه‌ای تحت عنوان choose photos/video نمایش داده می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید تصویر یا ویدیو مورد نظر را انتخاب و آپلود نمایید.

سپس لازم است برای تصویر و یا فیلمی که آپلود می‌کنید کپشن بنویسید. کپشن همان توضیحی است که در مورد عکس یا ویدیو مورد نظرتان می‌نویسید. اینجا یک مستطیل وجود دارد که از طریق آن کپشن مورد نظر را ایجاد کنید.

اکنون مطمئن شوید که همه چی درست است، عکس را به درستی انتخاب کردید و کپشن نوشته شده نیز مشکلی ندارد سپس با استفاده از آیکون موشک می‌توانید تصویر را در اینستاگرام آپلود کنید.

با استفاده از این اپلیکیشن به سادگی قادر خواهید بود از طریق مک بوک صفحه‌ی اینستاگرام خود را مدیریت کنید.

ارسال نظر