چگونه با دکمه پاور دوربین Galaxy S8 را راه اندازی کنیم؟

با در نظر گرفتن اینکه اپل دکمه فیزیکی home را از گوشی‌هایش حذف کرده بود، انتظار می‌رفت که سامسونگ نیز این تصمیم را بگیرد. البته در نظر داشته باشید که حذف کردن دکمه هوم کار ساده‌ای نیست زیرا باید عملیات سخت افزاری این دکمه را به صورت نرم افزاری ارتقا داد. اکنون کاربران باید برای انجام خیلی از کارهایی که پیش‌تر با این دکمه انجام می‌دادند از دکمه Power استفاده کنند، از جمله راه اندازی دوربین.

چگونه با دکمه پاور دوربین Galaxy S8 را راه اندازی کنیم؟

کلیک - تا قبل از عرضه گوشی گلکسی اس ۸ هنوز با گلکسی اس ۷ درگیر بودیم و برای انجام خیلی از کارها از دکمه فیزیکی آن استفاده می‌کردیم ولی زمانی که Galaxy S8 رونمایی شد، متوجه شدیم خبری از دکمه فیزیکی هوم نیست بنابراین جایگزین آن را باید دنبال می‌شد.

یکی از کاربرد‌هایی که باید از این دکمه به دکمه‌های دیگر منتقل می‌گردید، راه اندازی دوربین بوده است. می‌توانید در منوی تنظیمات، راه اندازی دوربین را به دکمه پاور منتقل کنید.

برای این منظور به بخش تنظیمان گوشی رفته و گزینه Advanced Features را انتخاب کنید. اکنون عبارت Quick launch Camera را پیدا کنید، زیر دکمه Quick launch Camera نوشته شده است که دوربین را به سرعت با فشردن دکمه پاور فعال و باز کنید. توجه داشته باشید برای استفاده از دکمه پاور برای راه اندازی دوربین باید دوبار این دکمه را فشار دهید.

اکنون می‌توانید خیلی سریع از دوربین استفاده کرده و از کارکردن با اس ۸ خود لذت ببرید. این گزینه در گوشی اس ۸ پلاس نیز به همین صورت است، بنابراین چه گلکسی اس ۸ داشته باشید چه گلکسی اس ۸ پلاس می توانید با روش ذکر شده راه اندازی دوربین را به دکمه پاور انتقال دهید.

ارسال نظر