چگونگی روت کردن گلکسی S8

Chainfire با رونمایی از ابزار روت کردن خود، و پشتیبانی این ابزار از گوشی های گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس، خبرهای خوبی برای صاحبان این گوشی هوشمند جدید دارد. ابزار روت خودکار Chainfire، حالا از جدیدترین گوشی‌های سامسونگ نیز پشتیبانی می‌کند.

چگونگی روت کردن گلکسی S8

کلیک - شما با اجرای این ابزار روی اندروید نوقا (۰/۷) می توانید از این راهنما برای روت کردن گلکسی اس ۸، روی هر آپدیت جدید سیستم عامل در آینده نیز استفاده کنید، زیرا CF-Auto-Root به سیستم عامل وابسته نیست.
روت کردن گوشی‌های هوشمند اندروید، به کاربران امکان دسترسی به سیستم دستگاه خود را داده، و قابلیت هایی برای بهبود، اصلاح و تغییرات دلخواه در ظاهر گوشی یا عملکرد آن در اختیار آن ها قرار می دهد. دو گوشی جدید سری گلکسی سامسونگ، با جدیدترین فناوری‌ها مجهز شده است، اما با این وجود ممکن است کاربران بخواهند گوشی‌های خود را به دلخواه تغییر دهند. اگر شما هم از این دسته کاربران کنجکاو اندروید هستید، تمام گام‌های این راهنما را دنبال کرده و فایل‌های مورد نیاز را برای روت کردن گلکسی اس ۸، در سیستم عامل نوقا، دانلود کنید.

پیش از آنکه شما بخواهید گوشی گلکسی اس ۸ را روت کنید...

لطفا قبل از روت کردن دستگاه خود، شروط پیش نیاز زیر را بررسی کنید:
• درایور USB را برای گوشی اس ۸ دانلود کرده و در کامپیوتر خود نصب کنید.
• مطمئن شوید که از تمام فایل های مهم در گوشی خود، یک نسخه پشتیبان تهیه کرده باشید.
• به مسیر Setting> About Phone> Software info رفته و حدودا پنج بار به صفحه ضربه بزنید تا Developer Options فعال شود. در این حالت پیامی به صورت " You are now a developer" دریافت می کنید.
• به Settings بازگردید و منوی جدید Developer Options را ببینید. با انتخاب آن و پایین کشیدن اسکرول صفحه، OEM Unlock را پیدا کنید؛ آن را فعال کنید.
• گزینه USB debugging را از مسیر Developer Options > USB Debugging را فعال کنید.
• مطمئن شوید که گوشی سامسونگ گلکسی اس ۸ شما، بیشتر از ۷۰% شارژ دارد.

شماره مدل گوشی خود را بررسی کرده و تأیید کنید: به قسمت تنظیمات گوشی بروید > صفحه را به سمت پایین بکشید تا گزینه About Device را ببینید> شماره مدل را یادداشت کنید. ابزار خودکار روت کردن Chainfire، مدل های زیر از گلکسی اس ۸ را پشتیبانی می کند:
۱٫ SM-G950F
۲٫ SM-G950U
۳٫ SM-G950N
۴٫ SM-G950W
لطفا پیش از ادامه کار، تمام هشدارهای Chainfire را در این رابطه مطالعه کنید. مطمئن شوید که اگر گوشی هدف شما، شمارشگر نصب سیستم عامل دارد Flash Counter))، ابزار CF-Auto-Root آن را فعال کرده و بدانید که این فرآیند ضمانت گوشی شما را باطل خواهد کرد.

چگونگی روت کردن گلکسی اس ۸ با ابزار Cf-Auto-Root
فابل‌های مورد نیاز: Odin را برای نصب دانلود کنید؛ علاوه بر آن ابزار روت Chainfire را برای گوشی گلکسی اس ۸ خود دانلود کرده و از حالت زیپ خارج کنید.

گام های زیر را برای روت کردن گوشی گلکسی اس ۸ با استفاده از ابزار CF-Auto Root دنبال کنید:

• Odin را از حالت فشرده خارج کرده و روی کامپیوتر خود نصب کنید.
• فایل Chainfire را از حالت فشرده خارج کرده و فایل .tar.md5 را در کامپیوتر خود پیدا کنید.
• گوشی را خاموش کرده و به حالت دانلود وارد شوید: دکمه‌های کم کردن صدا و بیکسی را را به طور همزمان فشارداده و نگه دارید، و سپس دکمه پاور را نگه دارید، تا زمانی ه علامت روبات اندروید را ببینید. دکمه افزایش صدا را برای تأیید بزنید.
• ODIN را در کامپیوتر خود باز کرده و گوشی گلکسی اس ۸ خود را در حالی که هنوز در حالت دانلود است، به کامپیوتر متصل کنید. پس از اتصال، پیامی را در Odin به صورت " اضافه شد!!!" دریافت خواهید کرد و یکی از جعبه های ID:COM به رنگ زرد در خواهد آمد. (در صورتی که موفقیت به انجام این کار نمی شوید، درگاه USB دیگری را امتحان کنید. اگر این کار هم کمکی نکرد، درایورهای USB را مجددا نصب کنید).
• در برنامه ODIN روی دکمه AP/PDA کلیک کرده و فایل CF-Auto-Root .tar.md5 را انتخاب کنید.
• با اطمینان از انتخاب کردن Auto Reboot، و F. Reset Time، روی دکمه Start کلیک کنید تا فرآیند آغاز شود.
• زمانی که فرآیند روت کردن با موفقیت به پایان برسد، شما پیام PASS را دریافت خواهید کرد و ID:COM به رنگ سبز درخواهد آمد.
• به محض اینکه دستگاه شما به طور خودکار در حالت ریکاوری ریبوت شود و فایل های لازم نصب شود، شما صفحه اصلی گوشی را خواهید دید. حالا می توانید گوشی خود را از کامپیوتر جدا کنید.

توجه: اگر گوشی شما پس از نصب در صفحه بوت کردن، متوقف شده و به حالت ریکاوری نمی رود، ممکن است نیاز باشد کل فرآیند را دوباره انجام دهید.

ارسال نظر