والپیپر متحرک شیائومی در رابط کاربری MIUI 13 را چطور فعال کنیم؟

شرکت شیائومی در هر بروزرسانی در رابط کاربری خود، والیپیپر متحرک جدید اضافه می کند. در ادامه  توجه شما را به نحوه فعالسازی والپیپر متحرک شیائومی در MIUI 13 جلب می نمائیم.والپیرپرهای زنده و متحرک شیائومی را احتمالاً در سایتهای مختلف دیده اید، در ادامه این مطلب راهنمای نصب والپیپرهای متحرک شیائومی در رابط کاربری جدید MIUI 13 را با روت و بدون روت مرور می کنیم.  

والپیپر متحرک شیائومی در رابط کاربری MIUI 13 را چطور فعال کنیم؟

والپیرپرهای زنده و متحرک شیائومی را احتمالاً در سایتهای مختلف دیده اید، در ادامه این مطلب راهنمای نصب والپیپرهای متحرک شیائومی در رابط کاربری جدید MIUI 13 را با روت و بدون روت مرور می کنیم.

والپیپر متحرک شیائومی در MIUI 13 را چطور فعال کنیم؟

در ابتدا فایل والپیپر متحرک جدید شیائومی را از MIUI 13 Live Wallpapers دانلود کنید. در این فایل، 20 تصویر متحرک وجود دارد.

پس از دانلود، محتویات داخل پوشه را با استفاده از MIUI File manager یا هر اپلیکیشن مدیریت فایل دیگری روی گوشی خود در جایی استخراج کنید.

پس از استخراج، آنها را نصب کنید، درست مانند نصب یک برنامه اندرویدی با فایل APK !
اکنون از آنجایی که MIUI اعمال تصاویر پس زمینه زنده را محدود می کند، ما از یک ترفند کوچک برای کار با آن استفاده می کنیم.
برنامه تصویر زمینه گوگل را دانلود کنید.
آن را باز کنید. به بخش والپیپرهای زنده بروید. در این قسمت، والپیپر متحرک شیائومی را اعمال کنید


و تمام، شما باید والپیپرهای فوق العاده MIUI 13 را اکنون در دستگاه خود داشته باشید.

برای نصب والپیپر متحرک شیائومی با روت می بایست ابتدا وارد magisk شوید و سپس از ماژول هایی که به نمایش در می آید، فایلی که به تازگی دانلود کرده اید را انتخاب و استخراج (extract) کنید و سپس آنها را نصب نمائید.

ارسال نظر