آموزش جستجوی سریع ایموجی در ویندوز 10

رسانه کلیک - ویندوز 10 دارای ایموجی های بسیاری است که یافتن آن ها ممکن است کمی وقت گیر باشد. در این مطلب به شما آموزش می دهیم که چطور یک ایموجی خاص را به راحتی پیدا کنید. 

آموزش جستجوی سریع ایموجی در ویندوز 10

ایموجی ها، شکلک های گرافیکی سرگرم کننده و جذاب جهت نمایش احساسات، نمادها یا ایده ها هستند. در هنگام استفاده از ویندوز 10، می توان به راحتی به ایموجی ها دسترسی پیدا کرد، اما تعداد زیاد این شکلک ها باعث می شود تا یافتن ایموجی مورد نظر کمی سخت شود. در این مطلب با ما همراه باشید تا از نحوه جستجوی سریع ایموجی در ویندوز 10 باخبر شوید.

ابتدا اپلیکیشن دلخواه برای درج ایموجی را باز کرده و روی قسمت ورود متن کلیک کنید. پس از ظاهر شدن مکان نما، یکی از ترکیب دکمه های win+. یا win+; را فشار دهید. بدین ترتیب پنل انتخاب ایموجی به نمایش درمی آید.

ششششششششششششششششششششش

پس از باز شدن پنل ایموجی ها، شروع به نوشتن کلمه ای کنید که مربوط به ایموجی مورد نظر است. برای مثال، اگر می خواهید ایموجی گربه را پیدا کنید، عبارت cat را تایپ کنید. یا مثلا برای یافتن ایموجی گریه، عبارت cry یا برای پیدا کردن شکلک خوشحالی عبارت smile را بنویسید.

اگر کلمه مورد جستجو جنبه عمومی داشته باشد (مثلا میوه)، تمام ایموجی های مربوطه به شما نشان داده می شوند. بدین ترتیب می توانید میوه مورد نظر خود را از بین میوه های ظاهر شده انتخاب کنید.

ششششششششششششششششششششششششششش

اگر با کلیک روی نماد دسته بندی متفاوت در قسمت پایین، به بخش دیگری منتقل شدید، می توانید با کلیک روی ذره بین، به قسمت ایموجی ها بازگردید.

شششششششششششششششششششششش

به همین سادگی با جستجوی سریع ایموجی در ویندوز 10 می توانید احساسات خود را بدون ابراز هیچ کلمه ای، با شکلک های جذاب و دوست داشتنی نشان دهید.

پنل انتخاب ایموجی و ویژگی Search آن تقریبا در تمام اپلیکیشن های دسکتاپ ویندوز، از Notepad گرفته تا Google Chrome، قابل دسترس هستند.

ارسال نظر