چگونه فایل های گوگل اسلاید را به پاورپوینت تبدیل کنیم؟

رسانه کلیک – جالب است بدانید که فرایند تبدیل فایل های گوگل اسلاید به پاورپوینت بسیار ساده صورت می گیرد. در ادامه روش انجام این کار را به صورت مرحله به مرحله توضیح خواهیم داد.

چگونه فایل های گوگل اسلاید را به پاورپوینت تبدیل کنیم؟

گاهی اوقات پرنده هایی با فرمت گوگل اسلاید برای ما ارسال می شوند که ما تمایل داریم آن ها را به صورت پاورپوینت مشاهده کنیم. خوشبختانه می توان با استفاده از روش های مختلف، فرمت این قبیل فایل ها را به .pptx تبدیل کرد. در ادامه با نحوه انجام این کار آشنا می شوید.

ابتدا باید فایل های گوگل اسلاید را در گوگل درایو باز کنید. بنابراین از طریق مرورگر، به وب سایت اصلی Drive درایو بروید.

فایل گوگل اسلاید مورد نظر را جهت تبدیل به پاورپوینت باز کنید.

در مرحله بعد باید روی تب File واقع در گوشه بالا و سمت چپ تصویر کلیک کنید.

از منوی ظاهر شده، روی گزینه Download ضربه بزنید.

حال از شما خواسته می شود تا فرمت مورد نظر برای دانلود فایل (از .pptx گرفته تا .pdf و فرمت های مختلف برای عکس) را انتخاب کنید. اگر تمایل دارید تا فایل مورد نظر به صورت پاورپوینت ذخیره شود، باید روی عبارت Microsoft Power Point .pptx کلیک کنید.

پس از انتخاب .pptx فایل شما به صورت پاور پوینت دانلود شده و روی کامپیوتر ذخیره می شود. شما به محض اتمام این فرایند می توانید فایل رل به صورت پاورپوینت مشاهده کرده و تغییرات لازم را روی آن اعمال کنید.

جالب است بدانید که تبدیل فایل پاورپوینت به گوگل اسلاید نیز درست به همین سادگی صورت می گیرد. برای این کار ابتدا به گوگل درایو رفته و پس از انتخاب تب New، روی گزینه File Upload کلیک کنید. حال از فایل اکسپلورر ویندوز (یا فایندر مک) فایل مورد نظر را یافته و آن را آپلود کنید. هنگامی که فایل راوی گوگل درایو قرار گرفت، روی آن کلیک سمت راست کنید و پس از انتخاب Open With، گزینه Google Slides را بزنید.

ارسال نظر