نحوه سفارشی سازی تب Summary در اپلیکیشن Health آیفون

رسانه کلیک - در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که چگونه تب Summary در اپلیکیشن Health اپل را سفارشی سازی کنید تا تجربه کار با آن بهتر شود.

نحوه سفارشی سازی تب Summary در اپلیکیشن Health آیفون

اگر به خاطر داشته باشید اپلیکیشن Apple Heath در نسخه iOS 13 روی آیفون عرضه شد. این برنامه شامل قسمتی به نام Summary است که با توجه به داده ها و وضعیت سلامتی فرد، اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربر می گذارد. در ادامه نحوه سفارشی سازی تب Summary را به شما آموزش می دهیم.

هنگامی که اپلیکیشن Health را باز می کنید دو تب Browse و Summary برای شما به نمایش در می آید که تب دوم شامل موارد دلخواه، هایلایت ها، توصیه های بهداشتی، برنامه های مختلف و غیره است. اگر می خواهید که تمامی داده ها را مشاهده کنید، باید به تب Browse بروید. پس از انتخاب دسته بندی مورد نظر، کلیه فعالیت هایی که در طی روز انجام داده اید برای شما به نمایش در می آید.

تب Summary بیشتر حالت پویا دارد؛ یعنی باتوجه به داده های جدید مرتبا بروزرسانی می شود. شما می توانید از نوع داده های موجود در این قسمت بکاهید و یا موارد جدیدی را به آن اضافه کنید. اما متاسفانه امکان سازمان دهی مجدد آن هارا نخواهید داشت. برای سفارشی سازی موارد دلخواه یا همان Favorites، ابتدا به تب Summary بروید.

حال روی گزینه Edit ضربه بزنید.

اکنون انواع داده های قابل دسترس در تب Existing Data برای شما به نمایش در می آیند. رو به روی هر یک از این داده ها یک آیکون ستاره ای شکل وجود دارد که شما می توانید با ضربه زدن روی آن، داده مورد نظر را به موارد دلخواه خود اضافه کنید. در پایان روی گزینه Done ضربه بزنید.

حال کلیه داده هایی که در مرحله قبل به عنوان موارد دلخواه انتخاب کردید، به تب Summary اضافه می شود.

اگر تا کنون از اپلیکیشن Apple Health استفاده نکرده اید بهتر است با وارد کردن شناسه پزشکی خود آغاز کنید. این اطلاعات ممکن است در مواقع اضطراری به کمکتان بیاید.

ارسال نظر