چگونه رشته های طولانی توییتر را ساده تر به اشتراک بگذارید

رسانه کلیک - وب سایت Thread Reader App به کاربران اجازه می دهد تا رشته های طولانی توییتر را در صفحات وب منحصر به فرد خوانده و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارد.

چگونه رشته های طولانی توییتر را ساده تر به اشتراک بگذارید

اگر زمان زیادی را صرف توییتر می کنید، مسلما تا کنون با رشته های طولانی مواجه شده اید. به جای خواندن این رشته های طولانی در توییتر، از وب سایت Thread Reader App استفاده کرده و از بات توییتر برای ساخت یک صفحه وب برای سهولت خواندن بهره بگیرید.

طوفان توییتری، نوع جدیدی از پست های توییتر بوده و به کاربران اجازه می دهد تا چند توییت را به طور همزمان ارسال کنند. به جای نوشتن یک پست کوتاه روی رسانه یا وب سایت، بسیاری از برندها و بلاگرها ترجیح می دهند تا از رشته های طولانی توییتر استفاده کنند. امروزه به راحتی می توان چند توییت را به عنوان یک رشته به نمایش گذاشت.

با این حال، در طرف دیگر رشته، تجربه خواندن برای رشته های طولانی چندان مطلوب نیست. به علاوه هیچ راه ساده ای برای به اشتراک گذاری رشته های طولانی توییتر با دوستانی که از این رسانه استفاده نمی کنند، وجود ندارد.

اما Thread Reader App این مشکل را حل کرده است. این وب سایت به همراه بات مخصوص خود، به کاربر کمک می کند تا رشته های توییتر طولانی را باز کرده و یک صفحه وب منحصر به فرد را برای آن به وجود آورد. بدین ترتیب می توانید رشته توییتر را به راحتی در صفحه وب بخوانید و لینک URL آن را در بین تمام دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برای شروع، آخرین توییت در رشته مورد نظر را پیدا کرده و گزینه Reply را انتخاب کنید. در اینجا عبارت @threadreaderapp را نوشته و در جلوی آن کلمه Unroll را تایپ کنید.

پس از ارسال پاسخ، اعلانی از سوی Thread Reader APP برای شما ارسال می شود که حاوی لینک مربوط به رشته توییتر باز شده است. با کلیک روی این لینک می توانید رشته مورد نظر را در قالب بلاگ بخوانید.

اگر علاقه ای به برهم زدن اعلان کاربر ندارید، می توانید از ریتوییت کردن رشته استفاده کنید. برای این کار در کادر مربوط به متن کامنت، عبارت @threadreaderapp unroll را بنویسید. بدین ترتیب، یک پاسخ حاوی لینک مربوط به رشته باز شده برای شما ارسال می شود.

لازم به ذکر است که هر دو روش به نحوی پروفایل کاربری شما را درگیر می کنند. اگر به هر دلیلی مایل به برهم زدن صفحه اصلی دنبال کننده های خود نیستید، از وب سایت Thread Reader App استفاده کنید.

در ابتدا، لینک مربوط به رشته طولانی توییتر را کپی کنید. در صورت استفاده از مرورگر دسکتاپ، نوار URL به راحتی امکان نسخه برداری از لینک را میسر می کند. اما اگر از اپلیکیشن توییتر استفاده می کنید، روی گزینه Share ضربه زده و سپس گزینه Copy Link To Tweet را انتخاب کنید.

در ادامه، وب سایت Thread Reader App را از طریق مرورگر دلخواه خود باز کرده، URL مورد نظر را در کادر متنی پیست کرده و روی گزینه Find Unroll کلیک کنید.

بدین ترتیب، رشته طولانی توییتر به صورت باز شده در وب سایت و در صفحه مخصوص خودش به نمایش گذاشته می شود.

در صورت نبود برخی توییت ها، یا به روز رسانی رشته، به سمت پایین صفحه اسکرول کرده و روی لینک Force A Refresh کلیک کنید تا Thread Reader App رشته مورد نظر را مجددا بارگیری و یا به اصطلاح ریلود کند.

همانطور که قبلا گفته شد، وب سایت Thread Reader App یک واسط بهینه و جذاب را برای خواندن رشته های طولانی توییتر فراهم می آورد. این وب سایت علاوه بر شماره گذاری تمام توییت های موجود در رشته، تمام تصاویر و همچنین لینک هایی با بازدیدهای غنی را به طور خودکار به نمایش می گذارد. همچنین با هایلایت کردن یک توییت و کلیک روی آن می توانید این توییت را روی وب سایت توییتر باز کنید.

ارسال نظر