آموزش گام به گام درج ویدیوی توییتر از حساب های دیگر

رسانه کلیک - در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که ویدیوی توییتر حساب های دیگر را بدون ریتوییت کردن آن ها در متن خود بگنجانید. پس با ما همراه باشید.

آموزش گام به گام درج ویدیوی توییتر از حساب های دیگر

به اشتراک گذاری ویدیوهای مشاهده شده در توییتر، به پاسخ دهی یا ریتوییت کردن پیام اصلی نیاز ندارد. در عوض کاربر می تواند در حین حفظ اعتبار و ارایه یک لینک به آپلودر اصلی، ویدیوی مورد نظر را در حساب توییتر خود به اشتراک بگذارد.

شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن های موبایل یا کلاینت وب شبکه، ویدیوی توییتر منتشر شده توسط فرد دیگر را در حساب کاربری خود به اشتراک بگذارید. انجام این کار برای کاربران گوشی های آیفون بسیار ساده تر است، اما با استفاده از اندروید و وب سایت دسکتاپ توییتر نیز می توان ویدیوهای جالب دیگران را به اشتراک گذاشت.

به اشتراک گذاری ویدیوی توییتر از طریق آیفون

در ابتدا، اپلیکیشن توییتر را باز کرده و سپس توییتی که شامل ویدیوی مورد نظر است، را پیدا کنید. در ادامه روی ویدیو زده و انگشت خود را نگه دارید.

در این صورت گزینه های متعددی در یک منوی پاپ آپ ظاهر می شوند. گزینه Tweet Video را انتخاب کنید.

سپس توییت خود را نوشته و مطمئن شوید که لینک URL توییت اصلی به طور خودکار به کارد متنی اضافه شده است. در صورتی که آماده به اشتراک گذاری پیام و ویدیوی مورد نظر خود هستید، به روی گزینه Tweet ضربه بزنید.

با این کار، توییت شما با دنبال کننده ها به اشتراک گذاشته می شود. با این حال یک لینک From در زیر ویدیو به چشم می خورد که در صورت ضربه زدن روی آن، کاربر به پروفایل توییتر آپلودر اصلی ویدیو منتقل می شود.

به اشتراک گذاری ویدیوها از طریق دستگاه اندرویدی

فرایند به اشتراک گذاری ویدیو در دستگاه اندرویدی، شبیه به آیفون است، اما به چند مرحله بیشتر احتیاج دارد.

برای شروع، به اپلیکیشن توییتر رفته و توییتی که دارای ویدیوی مورد نظر است، را پیدا کنید. سپس روی دکمه به اشتراک گذاری (Share) در زیر بخش Retweets و Likes ضربه بزنید.

از روی منویی که از پایین صفحه به سمت بالا ظاهر می شود، گزینه Copy Link to Tweet را انتخاب کنید. در این صورت URL توییت در حافظه کلیپ بورد دستگاه ذخیره سازی می شود.

حال به صفحه اصلی اپلیکیشن توییتر رفته و به روی دکمه Compose در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید.

پیام مورد نظر خود را نوشته و با نگه داشتن انگشت روی صفحه و انتخاب گزینه Paste از منوی محتوای ظاهر شده، URL کپی شده در حافظه کلیپ بورد را در ویدیوی توییتر جایگذاری کنید.

حال به مهم ترین بخش کار می رسیم. به روی صفحه ضربه بزنید و اشاره گر را به انتهای آدرس URL بفرستید. سپس عبارت /video/1 را به طور دستی در انتهای URL اضافه کنید. حالا می توانید دکمه Tweet را بزنید تا ویدیو به اشتراک گذاشته شود.

بدین ترتیب، ویدیو در بین تمام دنبال کننده های شما به اشتراک گذاشته می شود، بدون اینکه به ریتوییت کردن توییت اصلی احتیاجی باشد. حال یک لینک From در زیر توییت شما به چشم می خورد که به آپلودر اصلی ویدیو اشاره می کند.

به اشتراک گذاری ویدیوی توییتر از طریق وب

اضافه کردن ویدیوی توییتر با استفاده از کامپیوتر بسیار شبیه به روش قبل است.ابتدا به وب سایت توییتر مراجعه کرده و روی گزینه Share واقع در پایین ویدیو کلیک کنید‌.

سپس روی گزینه Copy Link To Tweet ضربه بزنید تا URL توییت روی کلیپ بورد کامپیوتر ذخیره شود.

حال به صفحه اصلی توییتر بازگردید و با استفاده از کادر نزدیک به پنجره، متن مورد نظر خود را توییت کنید. سپس URL توییت را جای گذاری کنید. این کار را می توان با فشردن کلیک سمت راست در کادر و انتخاب گزینه Paste (Ctrl+P در ویندوز یا Cmd+P در مک) انجام داد.

توجه داشته باشید که در این بخش نیز باید عبارت /video/1 را به ادامه URL جای گذاری شده اضافه کنید. در پایان روی Tweet ضربه بزنید.

اکنون ویدوئوی مورد نظر در توییت شما قابل مشاهده است وحساب کاربری شخص توییت کننده نیز به پایین آن اضافه می شود. افراد با کلیک روی این قسمت به حساب آپلودر ارجاع داده می شوند.

ارسال نظر