دانلود عکس پروفایل اینستاگرام برای اندروید و آیفون

رسانه کلیک – برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام برای اندروید و آیفون با کیفیت اصلی در سایت کلیک. با آموزش روش های دریافت و ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام با ما همراه باشید.

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام برای اندروید و آیفون

اپلیکیشن اینستاگرام به یکی از محبوب ترین برنامه های حال حاضر دنیا تبدیل شده که هر روز قابلیت ها و بروزرسانی های مختلفی برای آن ارائه می شود.

آیا دیدن عکس پروفایل خصوصی در اینستاگرام امکان پذیر است؟

مشاهده و دانلود عکس پروفایل اینستاگرام همواره کاربران را به دردسر انداخته است. در ادامه روش هایی را معرفی کرده ایم که با استفاده از آن ها می توان به راحتی بر این مشکل غلبه کرد.

روش های دانلود عکس پروفایل در اینستاگرام کدامند؟

پاسخ به این سوال بستگی به نوع سیستم عامل به کار گرفته شده در دستگاه هوشمند شما دارد. مسلما روش های معرفی شده برای گوشی های اندرویدی و آیفون متفاوت است. با این حال می توان با استفاده از اپلیکیشن ها و حتی مرورگرهای مختلف، عکس پروفایل کاربران را مشاهده و ذخیره سازی کرد.

معرفی برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در آیفون

برای دریافت عکس پروفایل اینستاگرام در آیفون برنامه ها و مرورگرهای مختلفی وجود دارد که در ادامه به بررسی 2 مورد از محبوب ترین و ساده ترین آن ها می پردازیم.

روش اول: ذخیره سازی تصویر پروفایل به کمک اپلیکیشن Qeek

ذخیره سازی تصویر پروفایل روی آیفون بدون کمک یک نرم افزار آیفون دیگر تقریبا غیر ممکن است. اما خوشبختانه اپلیکیشن Qeek کار ما را ساده تر می کند.

1. اپلیکیشن Qeek را نصب کرده و سپس وارد برنامه شوید.

2. نام کاربری شخص را در قسمت مشخص شده تایپ کرده و از فهرست نتایج، فرد مورد نظر را انتخاب کنید.

3. برای بزرگتر شدن تصویر روی عکس پروفایل یا گزینه Fullscreen ضربه بزنید.

برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در آیفون

4. حال شما می توانید این تصویر را تا 800 درصد بزرگ کرده و از آن اسکرین شات بگیرید. توجه داشته باشید که در اپلیکیشن Qeek، امکان دانلود مستقیم عکس وجود ندارد.

روش دوم: مشاهده و دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با کیفیت اصلی

در این قسمت به معرفی یکی دیگر از روش های مرسوم برای دیدن عکس پروفایل اینستاگرام می پردازیم. این روش نسبت به روش قبل اندکی طولانی تر است، اما عکس را با همان کیفیت اصلی در اختیار شما می گذارد.

1. نام کاربری شخص را در قسمت Search اینستاگرام جستجو کرده و با انتخاب فرد موردنظر، به صفحه وی وارد شوید.

برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در آیفون

2. روی منوی سمت (سه نقطه عمودی) ضربه زده و گزینه Copy Profile URL را انتخاب کنید.

برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در آیفون

3. وارد مرورگر Safari شده و URL ذخیره شده را در نوار آدرس پیست کنید.

برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در آیفون

4. انگشت خود را روی تصویر پروفایل نگاه داشته و پس از ظاهر شدن گزینه ها، روی Copy ضربه بزنید.

برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در آیفون

5. دوباره یک تب جدید را در Safari باز کرده و مجددا URL ذخیره شده را در نوار آدرس پیست کنید تا تصویر پروفایل شخص برای شما ظاهر شود.

6. برای مشاهده عکس با کیفیت اصلی، قسمت s150×150/ را از URL پاک کرده و آن را مجددا راه اندازی کنید. حال ابعاد اصلی عکس برای شما به نمایش در می آید.

برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در آیفون

توجه داشته باشید که در برخی موارد با اندازه های دیگری مانند 320×320 در URL مواجه می شوید. در هر صورت ابعاد نوشته شده بین s و / را پاک کنید.

7. برای ذخیره سازی تصویر، انگشت خود را روی عکس نگه داشته و سپس گزینه Save Image را انتخاب کنید.

برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در آیفون

این روش برای کلیه دستگاه هایی که از سیستم عامل iOS استفاده می کنند قابل اجراست.

معرفی برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در اندروید

روش های مشاهده و ذخیره سازی عکس پروفایل در محصولات اندرویدی به مراتب ساده تر از آیفون است. شما به راحتی می توانید به فروشگاه پلی استور رفته و با دانلود و نصب اپلیکیشن های مرتبط، تصویر پروفایل را مشاهده و دانلود کنید. در این بخش شما را با بهترین برنامه های اندرویدی جهت ذخیره سازی عکس پروفایل آشنا می کنیم.

روش اول: استفاده از اپلیکیشن Insta Profile Pic Zoom & Save

این روش بیشتر مناسب افرادی است که سعی دارند بدون وارد شدن به اپلیکیشن اینستاگرام، عکس پروفایل کاربران را ذخیره کنند. در این روش کافیست نام کاربری شخص را در اپلیکیشن وارد کرده و سپس گزینه Get Profile Picture را لمس کنید.

برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در اندروید

این برنامه به شما اجازه می دهد تا با ضربه زدن به آیکون Save، تصویر مورد نظر را ذخیره کنید.

روش دوم: استفاده از اپلیکیشن Insta Big Profile Photo

گاهی اوقات تصاویر پروفایل به قدری کوچک هستند که امکان شناسایی اقوام و یا دوستان وجود ندارد. در این حالت بهتر است برای بزرگنمایی تصاویر، از اپلیکیشن Insta Big Profile Photo استفاده کنید.

برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در اندروید

به صفحه کاربری شخص مورد نظر در اینستاگرام مراجعه کرده و با نگه داشتن انگشت خود روی تصویر پروفایل و سپس به گزینه Copy Profile URL ضربه بزنید. سپس URL را در قسمت نشان داده شده در تصویر بالا پیست کنید. با انتخاب گزینه Load ابعاد کامل عکس برای شما نمایان می شود.

روش سوم: استفاده از اپلیکیشن Profile Picture Download for Instagram

اپلیکیشن Profile Picture Download for Instagram بهترین برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام برای اندروید به شمار می آید. کافیست مانند تصویر زیر، نام کاربری شخص را وارد کرده و پس از اتمام جستجو، گزینه Download this picture را انتخاب کنید. تصویر پروفایل در گالری گوشی شما ذخیره می شود.

برنامه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در اندروید

روش چهارم: دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با کیفیت اصلی

این روش درست مانند روش دوم برای ذخیره سازی عکس پروفایل در آیفون است. کلیه مراحل عینا تکرار می شود. با این تفاوت که باید به جای مرورگر Safari از Google Chrome استفاده کنند و در مرحله چهارم پس از ظاهر شدن گزینه ها، روی Open image in new tab ضربه بزنید. از مرحله پنجم نیز چشم پوشی کنید. اگر می خواهید بدون اجرای اپلیکیشن های کمکی تصویر پروفایل اینستاگرام را دانلود کنید، بهتر است این روش را نیز در خاطر خود نگه دارید.

ارسال نظر