چگونه گوگل اسیستنت را غیر فعال کنیم؟

رسانه کلیک - گوگل اسیستنت دستیار صوتی ارائه شده توسط شرکت گوگل است. در این مقاله نحوه غیر فعال کردن Google Assistant را آموزش می دهیم.

چگونه گوگل اسیستنت را غیر فعال کنیم؟

گوگل اسیستنت قابلیت های زیادی در اختیار کاربران قرار می دهد؛ با این حال برخی علاقه ای به استفاده از آن ندارد. در صورتی که خواهان غیر فعال کردن Google Assistant هستید، در ادامه همراه ما باشید.

غیرفعال کردن Google Assistant

اولین کاری که برای غیرفعال کردن گوگل اسیستنت باید انجام دهید، این است که به اپلیکیشن گوگل مراجعه کنید. این برنامه روی همه دستگاه های اندرویدی بطور پیش فرض نصب شده و در دسترس است. اگر این اپلیکیشن را پیدا نکردید، به لیست برنامه های موجود در دستگاهتان رفته و از طریق قسمت جستجوگر بالای منو، اپلیکیشن Google را پیدا کنید.

پس از ورود به برنامه، علامت More که در قسمت گوشه پایینی صفحه موجود است را لمس کنید. در این منو گزینه Settings را انتخاب کنید و پس از ورود به تنظیمات، در منوی ظاهر شده گزینه Google Assistant را لمس کنید. در این منو شما وارد تنظیمات مربوط به گوگل اسیستنت شده اید. عنوان Assistant را از عناوین موجود در بالای صفحه انتخاب کنید و سپس به پایین صفحه رفته تا لیست دستگاه هایی که از گوگل اسیستنت استفاده می کنند را ببینید. یکی از آن ها، تلفن شماست. آن را انتخاب کرده و گزینه Google Assistant را خاموش کنید. برای انجام این کار باید دکمه قرمز رنگی که در صفحه میبینید را لمس کنید تا دستیار گوگل غیرفعال شود.

پس از انجام این کار دستیار صوتی گوگل غیرفعال شده و دیگر با دستورات گفتاری مانند Hey Google فعال نمی شود. پس از غیر فعال کردن گوگل Assistant، جستجو در گوگل را باید بطور دستی و با نوشتن متن مورد نظر خود انجام دهید. راه های مختلفی برای دسترسی به جستجوگر گوگل وجود دارد.

ارسال نظر